Oblečení pro Soči Strachová chválí, na zahájení chce trénovat s větví

Do Soči vyrazí česká výprava s konzervativnějším oblečením, než byly londýnské holínky a deštník nebo pestrobarevná vancouverská kombinace. Přesto si ho vlajkonoška výpravy a obhájkyně bronzové medaile Šárka Strachová pochvaluje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šárka Strachová představila kolekci pro olympijské hry v Soči, doprovodil ji šéf české mise Martin Doktor | Zdroj: ČTK

„Mně se tahle kolekce moc líbí. Je veselá, je tam bílá, což je základní barva zimy a patří tam. Oblečení perfektně sedí, materiály jsou velmi příjemné,“ chválí si oblečení Šárka Strachová.

„Kombinace modrých kalhot s bílou bundou s jemnými motivy se povedla a na zahájení budeme zářit,“ těší se slalomářka na slavnostní ceremoniál, na kterém budou 7. února zahájeny 22. zimní olympijské hry.

Přehrát

00:00 / 00:00

Se Šárkou Strachovou mluvil nejen o olympijské kolekci Jakub Marek

Bývalá mistryně světa ve slalomu bude pod pěti kruhy závodit už potřetí, a co se oblečení týče, ráda vzpomíná hlavně na kolekci z Vancouveru. „Tam jsme měli velmi veselé kalhoty s kruhy a ty se velmi povedly. Všem ženám a dámám velmi slušely.“

Výborně se prý v oblečení cítí hlavně ženská část výpravy. „Ta kolekce vždy velmi sluší ženám. Muži to mají trošku těžší, bílá není úplně chlapská barva, ale co jsem viděla, tak je to velmi slušivé a i co se týče funkčnosti velmi dobře vyrobené,“ hodnotí Šárka Strachová odborným ženským okem olympijskou kolekci.

Na zahájení chce trénovat s větví a prostěradlem

Bronzová medailistka ze slalomu ve Vancouveru se bude mimo jiné muset popasovat s rolí vlajkonošky, ale podle jejích slov je na trénink ještě dost času.

„Do Soči letíme čtvrtého a zahájení bude až sedmého, takže bude hodně času. Když chci někoho pobavit, říkám, že vezmeme nějakou velkou větev, natáhneme na ni prostěradlo a budu trénovat, aby mi to hezky vlálo," směje se vlajkonoška.

V tréninku by jí mohl poradit šéf české výpravy pro Soči Martin Doktor. Ten nesl vlajku na letních olympijských hrách v Sydney v roce 2000. „Není to až tak složité a na zimní olympiádě to vždycky nosí štěstí,“ naráží Martin doktor dnes už s úsměvem na své nepovedené závody v Austrálii, odkud si odvezl dvě osmá místa.

Jakub Marek, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme