Rusové odsuzují českou biatlonovou krásku. Koukalová čelí na síti nadávkám

Mezi fanoušky patří Gabriela Koukalová k oblíbeným biatlonistkám. Poté, co podpořila své kolegy v tažení proti ruskému dopingu, se však pod jejím příspěvkem na sociální síti objevilo hned několik nenávistných komentářů v azbuce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Gabriela Koukalová bojovala až do cíle. Páté místo jí uniklo o dvě desetiny | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

Kauza ruského dopingu je celosvětově probíraným tématem a biatlonisté se rozhodli proti němu tvrdě bojovat. „Nedá se věřit biatlonistům ze země, která má tolik dopingových kauz,“ nezůstala stranou jako jedna z výrazných postav světového biatlonu ani česká reprezentantka.

„McLarenovu zprávu jsem studoval a jsem jednoznačně pro postih Rusů, důkazů je dost,“ uvedl Michal Šlesingr, který v čele ještě s Martinem Fourcadem a Lowellem Baileym vytvořili petici vyzývající k razantnějším trestům.

Ruští fanoušci, kteří se cítí ukřivděni, se však ozvali pod fotkou Koukalové na jejím instagramu. „Široký zadek neznamená, že může šířit jako pokrok,“ napsal jeden z uživatelů v ruštině.

A přidali se další: „Prolhaná čubka.“ „Je smutné, že jste se tak vyjádřila.“ „Tvůj autogram jsem roztrhal a spálil.“ Tažení biatlonistů proti ruskému dopingu nese těžce i šéf komentátorů ruské státní televize Dmitrij Gubernijev, který označil Čechy a Američany za vůdce vzpoury proti ruským sportovcům.

 

#gabielasoukalova #gabrielakoukalova #2017 #biathlon

Fotka zveřejněná uživatelem Gabriela Soukalova - Koukalova (@gabrielasoukalova),Led 23, 2017 v 11:35 PST

Nikola Šrámková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme