Šárka Záhrobská už s otcem o lyžování nemluví

Úřadující vicemistryně světa ve slalomu Šárka Záhrobská oficiálně představila svůj tým pro novou sezónu, ve kterém poprvé chybí její otec Petr. Nejlepší česká reprezentantka v alpském lyžování pokračuje ve spolupráci s kondičním trenérem Antonínem Strachem, fyzioterapeutkou Ditou Schönfeldovou, o lyže se jí bude starat Miloš Machytka. Nováčkem je Pavel Kubričan, který má na starost administrativu i asistenci při tréninku. Petr Záhrobský starší se po sportovní stránce nadále věnuje už jen svému stejnojmennému synovi.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šárka Záhrobská

"Jsme dva samostatně fungující týmy, které mají každý svůj program. Ale samozřejmě konzultujeme manažerské a sponzorské záležitosti, protože můj otec nadále zůstává mým manažerem," vysvětluje novou úlohu Petra Záhrobského staršího jeho dcera a nyní už bývalá svěřenkyně Šárka. Téma lyžování už je ale v jejich vzájemné konverzaci takřka tabu: "O lyžování se spolu nebavíme. Je to ovšem dáno i tím, že mnoho času trávíme v zahraničí na trénincích nebo potom na závodech, přičemž tréninkové programy a místa pro trénink jsou odlišná. Petr se soustředí na rychlostní disciplíny a já na technické, takže se vídáme velmi málo," připomíná Šárka Záhrobská, že teď tráví minimum času jak s bratrem, tak s otcem.

Šárku Záhrobskou čeká ještě závěrečná fáze přípravy na ledovcích a o posledním říjnovém víkendu zahájí olympijskou sezónu obřím slalomem Světového poháru v Söldenu.

Přehrát

00:00 / 00:00

Šárka Záhrobská už s otcem o lyžování nemluví

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme