Šárka Záhrobská už s otcem o lyžování nemluví

Úřadující vicemistryně světa ve slalomu Šárka Záhrobská oficiálně představila svůj tým pro novou sezónu, ve kterém poprvé chybí její otec Petr. Nejlepší česká reprezentantka v alpském lyžování pokračuje ve spolupráci s kondičním trenérem Antonínem Strachem, fyzioterapeutkou Ditou Schönfeldovou, o lyže se jí bude starat Miloš Machytka. Nováčkem je Pavel Kubričan, který má na starost administrativu i asistenci při tréninku. Petr Záhrobský starší se po sportovní stránce nadále věnuje už jen svému stejnojmennému synovi.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šárka Záhrobská

"Jsme dva samostatně fungující týmy, které mají každý svůj program. Ale samozřejmě konzultujeme manažerské a sponzorské záležitosti, protože můj otec nadále zůstává mým manažerem," vysvětluje novou úlohu Petra Záhrobského staršího jeho dcera a nyní už bývalá svěřenkyně Šárka. Téma lyžování už je ale v jejich vzájemné konverzaci takřka tabu: "O lyžování se spolu nebavíme. Je to ovšem dáno i tím, že mnoho času trávíme v zahraničí na trénincích nebo potom na závodech, přičemž tréninkové programy a místa pro trénink jsou odlišná. Petr se soustředí na rychlostní disciplíny a já na technické, takže se vídáme velmi málo," připomíná Šárka Záhrobská, že teď tráví minimum času jak s bratrem, tak s otcem.

Šárku Záhrobskou čeká ještě závěrečná fáze přípravy na ledovcích a o posledním říjnovém víkendu zahájí olympijskou sezónu obřím slalomem Světového poháru v Söldenu.

Přehrát

00:00 / 00:00

Šárka Záhrobská už s otcem o lyžování nemluví

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme