Skikrosař Tomáš Kraus skončil v závodu SP ve čtvrtfinále

Českému skikrosaři Tomáši Krausovi se nedařilo v závodu Světového poháru ve francouzském Alpe d'Huez, když vypadl už ve čtvrtfinále. Z vítězství se radoval Daniel Bohnacker z Německa, v ženách triumfovala Kanaďanka Kelsey Serwaová.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Skikrosař Tomáš Kraus | Foto: Jan Vančura

Krausovi se nepodařilo zopakovat výborné umístění z loňského roku, kdy se v Alpe d'Huez propracoval až na stupně vítězů, přesněji na druhé místo. Od té doby na „bedně“ nestál a na vítězství v závodu Světového poháru čeká už skoro dva roky.

Druhý český skikrosař na startu v Alpe d'Huez Zdeněk Šafář nepostoupil z kvalifikace do hlavního závodu a celkově byl klasifikovaný na čtyřiapadesátém místě. Podobně si počínala v kategorii žen Nikol Kučerová, která také mezi nejlepších šestnáct nepostoupila a umístila se na dvaadvacátém místě.

SP v akrobatickém lyžování v Alpe d'Huez (Francie) - skikros:

Muži: 1. Bonhacker (Něm.), 2. Matt, 3. Koller (oba Rak.), 4. Netzer (Švýc.), ...15. Kraus, 54. Šafář (oba ČR) - nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 11 závodů): 1. Matt 239, 2. Zorcic (Kan.) 194, 3. Teller (USA) 170, ...13. Kraus 105.

Ženy: 1. Serwaová (Kan.), 2. Smithová (Švýc.), 3. McIvorová (Kan.), 4. Zacherová (Něm.), ...22. Kučerová (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 11 závodů): 1. Zacherová 260, 2. Serwaová 249, 3. Smithová 247, ...10. Kučerová 106.

Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme