Snowboardistka Pančochová byla na Dew Tour třetí ve slopestylu

Česká snowboardistka Šárka Pančochová skončila na závodech v rámci Dew Tour v Breckenridge třetí v disciplíně slopestyle. Trať v této nové olympijské disciplíně ovládla Enni Rukajärviová z Finska.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šárka Pančochová

Šárka Pančochová | Foto: www. sarkapancochova.cz

Pančochové trať sedla, protože si libuje ve velkých skocích. Ve slopestylu se navíc pyšní titulem vicemistryně světa. Na stupně vítězů se propracovala i přesto, že v tréninku před finále spadla ze zábradlí. I s naraženým ramenem ale finále zvládla skvěle.

Trať pro slopestyle je složena ze skoků a přejezdů. Pančochová na ní předvedla Frontside 360, Backside 720, Switch Backside 180 a Frontside Rodeo 540. Lépe zajela česká snowboardistka první jízdu, ve druhé udělala drobnou chybu při dopadu na posledním skoku.

Postoupit do finále se Pančochová snažila ještě na U-rampě, nevyšlo jí ale semifinále a mezi nejlepší závodnice se neprobojovala. U-rampu ovládla Kelly Clarková, olympijská vítězka ze Salt Lake City 2002.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme