V Harrachově se neskákalo, počasí bylo proti

Závody Světového poháru ve skocích na lyžích v Harrachově musely ustoupit rozmarům počasí. Organizátoři se sice dokázali vyrovnat s nebývalými přívaly sněhu, ale obě tréninková kola i kvalifikaci zhatil silný vítr.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Skoky na lyžích - sníh, počasí

Skoky na lyžích - sníh, počasí | Foto: czech media ski team

Zatímco vloni musely být závody Světového poháru zrušeny pro nedostatek sněhu, v letošním roce mají organizátoři zcela opačné problémy. V Harrachově neustále sněží a ani předpověď na nejbližší hodiny není příznivější. Do sobotního rána by mělo připadnout až půl metru sněhu.

Přehrát

00:00 / 00:00

V Harrachově se neskákalo, počasí bylo proti

To ale není jediný problém, který organizátory trápí. K přívalům sněhu se totiž přidal i silný vítr, který nepustil na start ani jednoho skokana. Jury nejdříve skoky postupně odkládala až zrušila celý páteční program. O tom, jak budou závody Světového poháru v Harrachově pokračovat se rozhodne v sobotu brzy ráno.

Tomáš Kohout, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme