V Novém Městě na Moravě začne největší tuzemská sportovní akce tohoto roku

Nové Město na Moravě se chystá na největší sportovní akci letošního roku v Česku. Už pozítří tam začne mistrovství světa v biatlonu, které Česká republika hostí poprvé v historii. Fanouškům se od čtvrtka až do sedmnáctého února představí celkem 377 biatlonistů ze 43 zemí včetně jedenácti domácích reprezentantů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Gabriela Soukalová v Pokljuce | Zdroj: ČTK

Mistrovství světa začne za dva dny a Nové Město na Moravě je na zahájení šampionátu téměř stoprocentně připraveno. Dnes se dodělávaly poslední drobnosti. Co se týče počasí, vystřídalo se zde zataženo i slunečno a počasí je na vysočině vrtkavé jako vždy.

O mistrovství světa v Novém Městě na Moravě je velký zájem. Možná ještě poslední vstupenky zbyly, ale očekává se, že bude vyprodáno. Na tribuny se vejde 10 tisíc lidí a kolem tratí budou další tisíce fanoušků. Zájem o šampionát je obrovský. A to nejen z tradiční biatlonové země Německa, ale i z Čech.

Přehrát

00:00 / 00:00

Biatlonové MS v Novém Městě na Moravě se blíží

Slavnostní zahájení šampionátu je naplánováno na 20 hodin 30 minut ve Vysočina Areně. Každý národ bude nastupovat za tónů písně, která jej charakterizuje, ale v předělávce pro cimbálovku. První závodní den bude čtvrtek, kdy se poběží smíšené štafety, ve kterých si dělají velké naděje i fanoušci české reprezentace.

Tomáš Kohout, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme