Autor

Štěpánka Duchková

K moderátorské práci jsem se dostala ještě v předchůdkyni TV Prima - v televizi Premiéra, kde jsem začala s vytřeštěným zrakem moderovat odpolední pořad Dobrý den, Praho. Od té doby jsem, už nevytřeštěně, moderovala mnoho pořadů různého typu.

Pracovala jsem jako redaktorka ve zpravodajství České televize (1996 - 1997). Poté jsem moderovala na Primě hlavní zpravodajskou relaci a diskusní pořady Nedělní partie a K věci (1997 - 2007). Pracovala jsem jako redaktorka a moderátorka na několika rozhlasových stanicích.

Moderuji konference a společenské události. Přednáším na VŠE Praha o etice v médiích, vyučuji v Moderátorské škole 3D a věnuji se mediálním tréninkům.

Nejvíc mě baví živé vysílání. Je to adrenalin, který mě žene k maximálnímu soustředění a výkonu.

Když zrovna nepracuji nebo se nemusím starat o děti, hraji golf nebo si čtu nebo sedím v kině.

RSS autora

Články autora

|Štěpánka Duchková |Zprávy z domova

Pavel Přeučil

Pavel Přeučil je kandidátem České pirátské strany v senátním obvodu Praha 11. O přízeň voličů pro volby do senátu usiluje v tomto obvodu poprvé. Pavel Přeučil v současné době pracuje jako novinář.

|Štěpánka Duchková |Zprávy z domova

Daniel Solis

Daniel Solis je kandidátem Demokratické strany zelených v senátním obvodu Praha 6. O přízeň voličů pro volby do senátu usiluje v tomto obvodu poprvé. Daniel Solis pracuje v současné době jako politolog, zastupitel Městské části Praha 1 a předseda Komise pro parky, zeleň a čistotu.

|Štěpánka Duchková |Zprávy z domova

Lucie Ramnebornová

Lucie Ramnebornová je nezávislovu kandidátkou v senátním obvodu Praha 6. O přízeň voličů pro volby do senátu usiluje v tomto obvodu poprvé. Lucie Ramnebornová pracuje v současné době jako ředitelka Pražské informační služby.