Autorka

Štěpánka Kadlečková

Životní motto:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál.

Co dělám v rozhlase:
Pracuji pro Český rozhlas Brno jako redaktorka, na starosti mám oblast Břeclavska a Hodonínska. Zpracovávám aktuální informace o regionálních událostech. Zajímám se především o oblast zemědělství, životního prostředí, regionální politiky a folklóru.

Před rozhlasem:
Po studiích jsem několik let byla redaktorkou zpravodajství regionální televize, krátce jsem také působila ve státní správě, kde jsem byla zaměstnána taktéž v mediálních službách městského úřadu.

Co mě baví:
Sport - volejbal, squash, tenis, badminton a jiné pinkání. Cestování a posezení s přáteli.

Kontakt:
774 243 474

RSS autorky

Články autorky

|Štěpánka Kadlečková |Zprávy z domova

'Dýchne na vás nicota, deprese a prázdnota.' Turistický průvodce uráží města na jihu Moravy

Nový tištěný průvodce jihomoravskou metropolí vyvolal vlnu nevole. Texty jsou podle starostů měst a obcí z okolí Brna hanlivé a urážlivé. Například o Kuřimi se v průvodci píše jako o pracovním táboře, kam se lidé stěhují dobrovolně. V Blansku na vás zase dýchne nicota, deprese a prázdnota. Takzvaného autentického průvodce s názvem To je Brno vydalo Turistické informační centrum města Brna. Tvrdí, že jde o vtip a uměleckou nadsázku. Primátor Brna Petr Vokřál (ANO) o tom prý nevěděl. Starostům chce osobně vysvětlit, že jde o autorské texty, jejichž účelem nebyla dehonestace těchto měst.