Eltona Johna skolila nebezpečná infekce, zrušil dubnové a červnové koncerty

Britský pianista a zpěvák Elton John musel zrušit svoje koncerty ve Spojených státech. Na jeho show nazvanou Piano za milion dolarů se tak fanoušci v Las Vegas a Kalifornii těšili marně. Zpěvák totiž skončil na jednotce intenzivní péče s akutní a životu nebezpečnou infekcí.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sir Elton John, fanoušek a bývalý předseda Watfordu | Zdroj: Reuters

Zákeřnou bakterií se britská hudební hvězda nakazila při svém turné po Jižní Americe. Už cestou z chilského Santiaga zpátky do Londýna se Johnovi udělalo zle, a z letiště tak nezamířil domů, ale rovnou do nemocnice. Dva dny byl na jednotce intenzivní péče a pak se přesunul na dalších několik dní na běžné oddělení.

Znovu vystoupí v červnu

Nyní už je mimo nebezpečí, lékaři ho před třemi dny pustili domů, kde teď podle svých slov na radu lékařů odpočívá. Doktorům poděkoval za skvělou péči a omluvil se fanouškům, kteří koupili lístky na americké koncerty plánované na konec dubna a na květen. Podle oficiálních stránek Eltona Johna ale další turné bude - startuje 3. června v Londýně a do konce roku ho zvede do skoro 40 měst po celé Evropě - Českou republiku ale zpěvák nenavštíví.

Ondřej Himmer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme