Výzdoba na Halloween. Rodina z Ohia si postavila na zahradě obří transportér z Hvězdných válek

Obdiv, radost nebo dokonce láska k filmové sérii Hvězdné války nezná mezí. Fanoušci chodí na premiéry filmů v oblecích rytířů Jedi, sbírají figurky hlavních postav nebo se sdružují v různých spolcích. Rodina z amerického Ohia šla ale ještě dál, když si na svůj pozemek postavila obří galaktický transportér z Hvězdných válek, který ve filmu používalo Impérium.

Tento článek je více než rok starý.

Ohio Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Galaktický transportér z Hvězdných válek

Galaktický transportér z Hvězdných válek | Zdroj: pixabay.com

Jde o model AT-AT, tedy o takové čtyřnohé vozidlo, které ve filmu používá Galaktická republika.

„Na své zahradě si ho postavil Nick Meyer s manželkou Becky, který tak se svou rodinou chtěl vyzdobit svůj dům a pozemek na Halloween,“ vysvětluje redaktor Martin Balucha.

Rodina vyrobila galaktický transportér z plastových barelů, kovu a ze speciální technické pěny. Nick Meyer serveru Cleveland.com řekl, že materiál začal sbírat už v dubnu. Součástky ale nejdřív shromažďoval na zadním dvorku, až pak je prý dával dohromady a postupně přemístil před dům.

Pak mu prý taky pomáhali sousedi a společně ho dokončili koncem minulého týdne. Teď je ten obří transportér zhruba stejně velký jako dvoupatrový dům. Ostatně právě k němu je připojený pomocí dlouhých tyčí. Tvůrce transportéru o sobě tvrdí, že není fanatik, a že prý ani neviděl všechny díly.

Martin Balucha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme