Plíšková nedokázala otočit zápas proti Minellové a na turnaji v Miami končí v prvním kole

Tenistka Kristýna Plíšková skončila na turnaji v Miami hned v prvním kole. V den svých 25. narozenin prohrála s Mandy Minellaovou z Lucemburska za dvě hodiny a 40 minut 6:7, 7:5, 5:7 a nenaváže na loňskou účast ve 3. kole

Tenistka Kristýna Plíšková

Tenistka Kristýna Plíšková | Foto: CC BY-SA 2.0

Plíškové nevyšel vstup do utkání a brzy prohrávala 1:4, pak už ale sváděla s Minellaovou vyrovnanou bitvu. Úvodní set získala o šest let starší soupeřka po hodině hry v tie-breaku, ve druhém Plíšková vyrovnala.

V třetí sadě plné ztracených podání šla jako první do vedení opět Minellaová, Plíšková, jíž momentálně patří ve světovém pořadí 52. místo, ale vždy dokázala odpovědět.

V desáté hře odvrátila tři mečboly, o dva gamy později už ale soupeřce, která je v žebříčku o 22 míst níž, neodolala a prohrála i třetí vzájemný zápas.