Autor

Tereza Šťastná

V Tvůrčí skupině Publicistika se podílím na chodu vědecké redakce, především na přípravě Magazínu Leonardo, do kterého také sama přispívám. Kromě vědy ale také připravuji proudové příspěvky zaměřené na aktuální trendy a občas si odskočím i k většímu formátu pořadu Zaostřeno

Do rozhlasu jsem se dostala už coby studentka. Své první zkušenosti jsem čerpala v Tvůrčí skupině elévů, do které jsem nastoupila v roce 2011, a kde jsem měla možnost vyzkoušet si práci všeho druhu.

Po dokončení Mediálních studií na Metropolitní univerzitě jsem ale zůstala věrná vědecké redakci. Na práci v ní mne baví především různorodost témat a poznávání nových míst, lidí a především zajímavých objevů. Každý den tak odcházím z práce o několik vědomostí bohatší. 

RSS autora

Články autora

| ČTK, Tereza Šťastná |Zprávy z domova

'Vypadá jako gorila, ale uvnitř je plyšový medvídek.' Zlatý Ámos je ze Soběslavi

Titul Zlatý Ámos pro nejoblíbenějšího učitele v Česku získal učitel češtiny a angličtiny Lukáš Lis ze základní školy Soběslav. U dětí zvítězil učitel zeměpisu, dějepisu, informatiky, tělesné a občanské výchovy Michal Zajíček ze ZŠ Stěbořice na Opavsku, který získal korunu pro Dětského Ámose. Lis vyhrál i hlasování na internetu a stal se zároveň Ámosem sympaťákem.