Autor

Tomáš Kopecký

Znamení: Beran

Životní motto: Co konáme, není nikdy chápáno, nýbrž vždy jen chváleno nebo haněno.

Co dělám v rozhlase: Kontroluji zpravodajské příspěvky, které se objevují ve vysílání, a také je občas tvořím.

Před rozhlasem: Studoval jsem politologii na Filozofické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, leč nedostudoval.

Co mě baví: Společnost mých nejbližších, dobré jídlo, sport, film a vůbec kultura všeho druhu.

RSS autora

Články autora

|Tomáš Kopecký |Regiony

Soud v Ústí pokračuje ve výslechu obžalovaných v kauze machinací s eurodotacemi

Krajský soud v Ústí nad Labem pokračoval v hlavním líčení v kauze údajných machinací s dotacemi v Regionálním operačním programu (ROP) Severozápad. Obžalobě z ovlivnění projektů za 1,4 miliardy korun čelí osm lidí, mezi kterými jsou tři bývalí ředitelé úřadu Petr Kušnierz, Petr Vráblík a Pavel Markvart nebo někdejší náměstek ústecké hejtmanky Pavel Kouda.

|Tomáš Kopecký |Regiony

Předvolební speciál ČRo Sever: JABLONEC NAD NISOU

Předvolebního speciálu ČRo Sever v Jablonci nad Nisou se zúčastnili: Petr Beitl (ODS), Milan Kouřil (ANO 2011), Pavel Kuttler (Strana Práv Občanů), Jan Lehký (Česká pirátská strana), Jakub Macek (Změna pro Jablonec), Štěpán Marek (KDU-ČSL pro sport a zdraví), František Pešek (KSČM), Petr Roubíček (TOP 09), Pavel Svoboda (ČSSD), Josef Šikola (Úsvit přímé demokracie), Petr Tulpa (Domov nad Nisou), Jan Ullman (Občanské hnutí Můj domov) a Pavel Žur (Nová budoucnost pro Jablonec).

|Jan Bachorík, kap, Tomáš Kopecký |Zprávy z domova

Prezident Gauck uctil v Terezíně památku tamních obětí 2. světové války

Do Terezína dnes zamířil německý prezident Joachim Gauck a jeho český protějšek Miloš Zeman s manželkou. Do terezínské Malé pevnosti přijeli uctít památku obětí, které tam nacisté během druhé světové války připravili o život. Německý prezident do Terezína zavítal v rámci třídenní státní návštěvy České republiky.