Někteří uživatelé služeb firmy Facebook se potýkali s problémy, výpadek postihl i Česko

Tisíce uživatelů služeb americké internetové společnosti Facebook ve středu hlásily problémy při jejich používání. Tato hlášení přicházela zejména ze Spojených států a Evropy, stěžovali si také uživatelé v České republice.

New York (Aktualizováno: 6:03 4. 7. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Facebook | Foto: downloadsource.fr, CC BY 2.0

Společnost Facebook uvedla, že pracuje na řešení potíží některých uživatelů s mediálními soubory.

Facebook dostal v Německu pokutu, zkresloval informace o nelegálním obsahu

Číst článek

„Jsme si vědomi, že někteří lidé a podniky mají v současnosti potíže s přenosem či zasíláním obrázků, videozáznamů a dalších souborů na našich aplikacích. Pracujeme na tom, aby se věci co nejrychleji vrátily k normálu,“ cituje server Mashable z prohlášení podniku.

Podle webu Downdetector.com nahlásilo problémy přes 14 000 uživatelů služby pro sdílení fotografií Instagram a další tisíce uživatelů sociální sítě Facebook a komunikační služby WhatsApp.

Letos v březnu postihl společnost Facebook jeden z nejdelších výpadků v její historii. Uživatelé po celém světě tehdy měli potíže s připojováním ke službám firmy více než 24 hodin. Facebook provozuje největší internetovou sociální síť na světě.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme