‚Nejlajkovanější‘ fotkou na instagramu je obyčejné vejce. Autor příspěvku není znám

Nejúspěšnějším snímkem v historii sociální sítě Instagram se stal obrázek obyčejného vajíčka. Do dnešního večera získal přes 32 milionů takzvaných lajků, tedy označení „to se mi líbí“. Dosud nejpopulárnější fotografií přitom bylo oznámení americké hvězdy reality show Kylie Jennerové ze známého klanu Kardashianů, že se jí narodila dcera.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiné obyčejné vejce | Zdroj: Public Domain Pictures | CC0 1.0,©

„Neočekávejte, že některá z následujících informací bude dávat smysl. Ale v neděli večer porazila fotografie vejce, oranžového a lehce kropenatého, oznámení Kylie Jennerové o narození dítěte, které bylo do té doby nejlajkovanějším příspěvkem na instagramu,“ napsal ve svém článku americký list The New York Times.

„Je vejce pokryto diamanty? Má vejce svůj vlastní kanál na YouTube, o kterém jste neslyšeli? Drží vejce nějaká sexy celebrita? Nikoli. Je to jen vejce,“ poznamenal autor příspěvku.

Zatím podle něj není jasné, kdo fotografii vejce na Instagramu 4. ledna zveřejnil, proč ji zveřejnil ani jak je možné, že jeho snahy o vytvoření světového rekordu vyšly.

Profil Egg Gang, tedy vajíčkový gang, nicméně nejspíš vznikl pouze za tímto účelem a dosud zveřejnil pouze tuto jedinou fotografii.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme