Mobilní aplikace iROZHLAS.cz získala cenu v soutěži internet Effectiveness Awards

Mobilní aplikace serveru iROZHLAS.cz vyhrála cenu Internet Effectiveness Awards. V kategorii IT, telekomunikace a média se umístila na prvním místě. Parametry, které posuzuje porota, jsou například návratnost investic, podíl nákladů na obratu nebo konverzní poměr.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mobilní aplikace iROZHLAS

Mobilní aplikace iROZHLAS | Zdroj: Český rozhlas

Internet Effectiveness Awards je jediná česká cena, která hodnotí efektivitu digitálních projektů. Soutěž pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení. Projekty hodnotí odborná porota složená z novinářů z odborných médií, odborníků z profesních asociací nebo nezávislí odborníci.

„Pro naši aplikaci je to první cena, je na trhu teprve rok. Nyní má 85 tisíc pravidelných měsíčních uživatelů,“ uvedl projektový manažer serveru iROZHLAS.cz Jiří Špaček.

Mobilní aplikace iROZHLAS je jednoduchý nástroj pro každodenní sledování nejdůležitějších zpráv z domova i ze světa. Najdete zde aktuality i komentáře, můžete sledovat vybrané autory nebo si nechat zasílat upozornění na důležité zprávy.

Můžete také poslouchat živé vysílání stanic Českého rozhlasu nebo rozhlasové podcasty i pořady, jako například Vinohradská 12.

Aplikace funguje pro systémy Android i iOS. Je možné v ní nastavit výchozí oblíbenou stanici Českého rozhlasu. Aplikace umožňuje i titulkování živého vysílání stanice Český rozhlas Plus, offline-mode, kdy si uživatel může číst obsah, který aplikace automaticky stáhne, i bez připojení k internetu.

Na své osobní stránce v aplikaci máte veškerý obsah jen pro vás. Přes aplikaci můžete také doporučit články dalším čtenářům.

Aplikace byla spuštěna v říjnu 2021 a nahradila tak předchozí verzi, která pouze zobrazovala obsah webu iROZHLAS.cz.

Aplikace serveru iROZHLAS.cz | Zdroj: Fotobanka Smartmockups.com

Klára Svobodová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme