iROZHLAS.cz nově v aplikaci a v newsletterech: offline režim, úspora dat, snadnější čtení a dokonalý přehled

Hned dvě novinky se značkou iROZHLAS: zpravodajský server Českého rozhlasu má novou mobilní aplikaci. Snaží se co nejvíce vyjít vstříc čtenářům, kteří chtějí mít zprávy po ruce – v ikoně na ploše mobilního telefonu. Stačí si v App Store či v Google Play vyhledat iROZHLAS. A nově si také můžete objednat zpravodajský přehled do svého e-mailu.

Tento článek je více než rok starý.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nová mobilní aplikace serveru iROZHLAS.cz nabízí i inverzní verzi.

Nová mobilní aplikace serveru iROZHLAS.cz nabízí i inverzní verzi. | Foto: iROZHLAS.cz | Zdroj: Český rozhlas

Jakmile si ji zájemce stáhne, může si nastavit velikost písma či inverzní režim. Pokud chce šetřit data, může si zvolit textovou verzi. Ale ani to není vše. Díky novince zůstane uživatel v obraze i mimo signál. Aplikace má offline verzi, která umožňuje číst zprávy na mobilních telefonech i v místech se špatným pokrytím.

Aplikace v omezeném režimu nabídne posledních sedm hlavních zpráv.

Redakce bude navíc čtenářům posílat zlomové zprávy prostřednictvím notifikací, krátkých zpráv v aplikaci.

Mobilní aplikace, která je zdarma a tak jako celý iROZHLAS.cz bez reklam, vznikla takzvaně in-house. Vyvinula ji divize Nových médií Českého rozhlasu.

Denní i týdenní přehled

Sledovat zprávy se značkou iROZHLAS.cz můžete nově i s pomocí newsletteru. Každý den vám redakce v 8.00 pošle výběr těch nejdůležitějších zpráv. Pokud nechcete e-mailový přehled každý den, stačí si vybrat dny, které vás zajímají.

Vedle každodenního přehledu nabízíme i týdenní výběr, který připravuje šéfredaktor serveru. Vybírá top 10 exkluzivních článků, které má smysl číst bez ohledu na datum vydání. Servíruje je každou neděli v 16 hodin. Nezajímá-li vás osobní výběr, můžete si objednat nejčtenější články uplynulého týdne. Stačí si jen zvolit variantu na https://www.irozhlas.cz/newsletter.

Stejně jako v aplikaci, ani v newsletterech na vás nikde nevyskočí reklama a vše je zdarma.

Nové newslettery serveru iROZHLAS.cz. Stačí si vybrat variantu na https://www.irozhlas.cz/newsletter | Foto: iROZHLAS.cz .cz

rak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme