Netflix začne svým předplatitelům nabízet vedle filmů i mobilní hry. Část z nich bude v češtině

Od středy přidá streamingová platforma Netflix do své nabídky pět her, které si mohou stávající předplatitelé zahrát buď na mobilních telefonech nebo na tabletech s operačním systémem Android. Verze pro iOS se teprve chystá. Všechny hry jsou přístupné uživatelům od 12 let, nebudou tedy součástí dětských profilů. Netflix se chystá v budoucnu na rozvoj mobilních her zaměřit a jejich nabídku dál rozšiřovat.

Netflix Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Netflix přidá do své nabídky pět mobilních her

Netflix přidá do své nabídky pět mobilních her | Zdroj: Netflix

Na mobilní aplikaci každého předplatitele Netflixu se během středy objeví nová záložka s nabídkou her. Globálně se jich uvádí celkem pět, dvě z toho — inspirované populárním seriálem Stranger Things — budou lokalizované do češtiny.

Mobilní hry Netflixu

  • Stranger Things: 1984 (dostupné také v češtině)
  • Stranger Things: The Game (dostupné také v češtině)
  • Card Blast
  • Shooting Hoops
  • Teeter Up

Pokud si ale uživatel nastaví svůj profil v angličtině, bude mít přístup ke všem hrám, jen bez titulků.

„Baví nás hry všeho druhu a také rádi bavíme naše členy. Proto jsme se nemohli dočkat, až světu představíme Hry Netflix. Ať už hledáte hru, kterou si zkrátíte dlouhou chvíli, nebo se chcete nechat ještě víc vtáhnout do svého oblíbeného příběhu, v našem herním katalogu bude určitě z čeho vybírat,“ uvedl při této příležitosti viceprezident pro vývoj her v Netflixu Mike Verdu.

Některé mobilní hry budou vyžadovat připojení k internetu, jiné však podle společnosti Netflix půjde hrát offline.

lukpo, kro Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme