Na Znojemsku vybírají strom roku. Hlasovat lze na výstavě v tamním Domě umění

Lidé ze Znojma a okolí mohou v těchto dnech hlasovat v anketě Strom Znojemska 2012. Na výstavě, která je instalována v Domě umění, tak mají příchozí možnost pomocí hlasovacího lístku vyjádřit své sympatie až ke třem vystaveným stromům.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Strom roku 2009- tisíciletá lípa z Kotle u Osečné na Liberecku | Foto: Nadace Partnerství

Výstavu a hlasování o stromu Znojemska i letos doplňují přednáškové cykly Jihomoravského muzea a Správy Národního parku Podyjí.

Expozice v přednáškovém sále opět doplňuje oba letošní cykly přednášek Jihomoravského muzea a Správy Národního parku Podyjí. Další informace má Markéta Frindová Jelínková ze Správy parku.

„Anketa Strom Znojemska vlastně už běží potřetí, je to třetí regionální kolo této soutěže, která vlastně je takový předstupeň toho celostátního stromu roku,“ popisuje Markéta Frindová Jelínková ze Správy Podyjí.

„Ta výstava potrvá do 16. března, hlasování na webových stránkách je aktivní vlastně až do konce března,“ dodává.

Po ukončení hlasování dojde k sečtení hlasů z anketních lístků v urně a z webu, vítězné stromy pak budou vyhlášeny v dubnu 2013.

Alena Kusáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme