Jak propagovat české výrobky v zahraničí? V projektu Hledá se prezident sledujeme Jiřího Hynka

Prezidentská volba se blíží. Začne v pátek ve 14 hodin. Kandidáti na hlavu státu mají už jen pár dní na to, aby přesvědčili o svých kvalitách. V projektu Hledá se prezident v úterý sledujeme Jiřího Hynka, šéfa Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Hynek. | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Jiří Hynek nejdříve zavítá do Starého Hradiště kousek od Pardubic. Právě tam se setká s vedením společnosti RCD Radiokomunikace.

Ta zajišťuje dodávky radiových systémů na klíč, tedy bezdrátové komunikační systémy pro lokalizaci osob a předmětů v tunelech a rozsáhlých stavbách.

Sledovat budeme:

10. ledna Pavla Fischera
11. ledna Petra Hanniga

„Jiří Hynek je toho názoru, že prezident by měl pomáhat s propagací českých výrobků v zahraničí, chce tady debatovat o tom, jak by případně ve funkci hlavy státu mohl pomoci,“ vysvětluje moderátor Jan Pokorný, který vede tým projektu Hledá se prezident.

V poledne se Hynek chystá na prezidentskou superdebatu na idnes.cz, po 17. hodině Jan Pokorný vyzpovídá Jiřího Hynka ve Dvaceti minutách Radiožurnálu.

„Strávíme den s prezidentským kandidátem. Jejich pořadí jsme před časem vylosovali. Chceme pozorovat, jak jedná, jak reaguje, o čem přemýšlí, jak si počíná ve finále předvolební kampaně. Budeme poslouchat, pozorovat a se získanými poznatky vstupovat do vysílání Radiožurnálu. A každý den s kandidátem na prezidenta uzavřeme rozhovorem ve 20 minutách Radiožurnálu po 17. hodině, který převezme v tomtéž čase i ČRo Plus,“ přibližuje ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu Jan Pokorný.

Jan Pokorný, Jiří Chum Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme