Hledá se prezident: Radiožurnál v patách Vratislava Kulhánka

V projektu Radiožurnálu Hledá se prezident celý pátek sledujeme Vratislava Kulhánka. Bývalý šéf společnosti Škoda Auto byl u aut. Zúčastní se mimo jiné vyhlášení Auta roku 2018.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kandidát na prezidenta Vratislav Kulhánek | Foto: Khalil Baalbaki | Zdroj: Český rozhlas

Vratislav Kulhánek dopoledne zavítal do pražského hotelu Hilton, kde bude Svaz dovozců automobilů vyhlašovat Auto roku 2018. To je anketa, v níž hlasují na jedné straně přes tři desítky odborných novinářů a na druhé straně veřejnost. 

V dalších dnech budeme postupně sledovat:

8. ledna Marka Hilšera
9. ledna Jiřího Hynka
10. ledna Pavla Fischera
11. ledna Petra Hanniga

„Vratislav Kulhánek je mezi auty jako doma, ostatně při vyhlašování své kandidatury za politickou stranu ODA oznámil, že jakmile získá šedesát tisíc podpisů, budou občané, kteří ho podpořili, zařazeni do slosování právě o auto,“ přibližuje Jan Pokorný, který vede štáb Českého rozhlasu ve stopách prezidentského kandidáta. 

Vyhlášení Auta roku 2018 je zřejmě jedinou veřejnou akcí, které se dnes Kulhánek zúčastní. Žádná společná beseda kandidátů se nechystá, a tak Kulhánek, podobně jako každý z kandidátů, zasedne do studia ČRo k rozhovoru s Janem Pokorným ve Dvaceti minutách Radiožurnálu. 

Hledá se prezident 

„Strávíme den s prezidentským kandidátem. Jejich pořadí jsme před časem vylosovali. Chceme pozorovat, jak jedná, jak reaguje, o čem přemýšlí, jak si počíná ve finále předvolební kampaně. Budeme poslouchat, pozorovat a se získanými poznatky vstupovat do vysílání Radiožurnálu. A každý den s kandidátem na prezidenta uzavřeme rozhovorem ve 20 minutách Radiožurnálu po 17. hodině, který převezme v tomtéž čase i ČRo Plus,“ přibližuje ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu Jan Pokorný.  

Jan Pokorný, Lukáš Řezník Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme