Politologové i komentátoři. Poslouchejte speciál Českého rozhlasu k volbám

S úderem druhé hodiny odpoledne se nejen zavřely volební místnosti, ale také začalo speciální volební studio Radiožurnálu a Českého rozhlasu Plus. V jeho rámci můžete poslouchat, co se děje ve volebních štábech, komentáře, analýzy i jak se sčítají hlasy. Speciál budou moderovat Jan Pokorný a Jan Bumba.

Praha (Aktualizováno: 17:44 6. 10. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve studiu postupně vystoupí komentátoři Českého rozhlasu Petr Hartman a Petr Nováček, komentátor týdeníku Echo24 Petr Holub, politologové Lukáš Jelínek, Lubomír Kopeček, Jan Outlý, Michal Pink, socioložka SC&C Jana Hamanová a redaktorka zpravodajského webu A2larm Apolena Rychlíková.

Reportéři Radiožurnálu budou sledovat dění ve štábech ANO, ČSSD, KSČM, ODS, TOP 09, STAN, SPD, KDU-ČSL, Piráti a Praha sobě.

Speciální volební studio Radiožurnálu a Českého rozhlasu Plus si můžete poslechnout ZDE.

Volební studio stanic Plus a @Radiožurnál začíná po uzavření volebních místností ve 14:00 hodin. Sledujte s námi sčítání hlasů, dění ve volebních štábech, komentáře a analýzy. PŘIPRAVUJEME VIDEOPŘENOS. #Volby2018

13:00 – 06. 10. 2018

3 2

pj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme