Komunální volby 2018
Kandidující strany
Strana | Kandidátů | Obhajuje | Věk | Žen | VŠ |
---|---|---|---|---|---|
KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ Kandidáti |
21/21 | 2 | 50,2 | 24% | 52% |
SVOBODA A PŘÍMÁ DEMOKRACIE - TOMIO OKAMURA (SPD) Kandidáti |
21/21 | 0 | 43,4 | 29% | 5% |
KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY Kandidáti |
21/21 | 1 | 57,3 | 29% | 19% |
SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE Kandidáti |
21/21 | 8 | 48,0 | 14% | 71% |
DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S., ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK Kandidáti |
21/21 | 0 | 56,2 | 19% | 19% |
OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA Kandidáti |
21/21 | 0 | 50,6 | 19% | 38% |
ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ Kandidáti |
21/21 | 5 | 52,3 | 38% | 24% |
ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA Kandidáti |
21/21 | 0 | 39,2 | 14% | 19% |
ANO 2011 Kandidáti |
21/21 | 2 | 53,7 | 48% | 24% |
KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bc. STANISLAV ANTOŠ | 51 | místostarosta | Týnské Předměstí | Ano | KDU-ČSL | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
2. | MUDr. IVO KADLEC | 63 | zubní lékař, zastupitel | Bezděkovské Předměstí | Ano | KDU-ČSL | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
3. | Ing. PETR JANKOVEC | 47 | jednatel firmy | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
4. | MgA. MAREK VORLÍČEK | 39 | sbormistr a varhanář | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
5. | LENKA BAUEROVÁ | 41 | tlumočnice, majitelka jazykové školy | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
6. | TIBOR POMOTHY | 44 | pracovník ÚZSVM | Týnské Předměstí | Ne | KDU-ČSL | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
7. | AMAR IBRAHIM | 51 | soukromý podnikatel | Město | Ne | Nestr. | |
8. | Ing. PETR CÍSLER | 45 | zeměměřič | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
9. | HYNEK ŠINDELÁŘ | 52 | obchodní ředitel | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
10. | ŠÁRKA STRNADOVÁ DiS. | 47 | zástupkyně ředitele pro MŠ | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
11. | MUDr. MARTIN MULAČ | 47 | lékař | Týnské Předměstí | Ne | KDU-ČSL | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
12. | Mgr. JOSEF STOČES | 44 | učitel ZUŠ | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
13. | PETR OUŘADA | 65 | pracovník v sociálních službách, hasič | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
14. | JANA JANEČKOVÁ | 43 | OSVČ | Město | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
15. | Bc. STANISLAV FOŘST | 44 | manažer jakosti | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
16. | PhDr. IVANA FRÖHLICHOVÁ | 56 | vedoucí Charity, učitelka VOŠ | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
17. | JOSEF HINTERHOLZINGER | 60 | elektroinstalatér | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
18. | JANA VLADIMÍRA PAULI | 60 | kosmetička | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
19. | JOSEF STRÁDAL | 65 | důchodce, pokrývač | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
20. | MUDr. MARIE HAVLOVICOVÁ | 45 | lékařka | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
21. | ROMAN HOLUB | 46 | ponocný | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ |
SVOBODA A PŘÍMÁ DEMOKRACIE - TOMIO OKAMURA (SPD)
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MICHAL OBDRŽÁLEK | 28 | řidič | Hořejší Předměstí | Ne | SPD | |
2. | BOHUMIL DUCHEK | 71 | policista v důchodu | Týnské Předměstí | Ne | SPD | |
3. | MARTIN VANĚK | 42 | invalidní důchodce | Týnské Předměstí | Ne | SPD | |
4. | OLDŘICH KUNC | 39 | prodejce - skladník | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
5. | JAN ČERNÝ | 59 | autodopravce | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
6. | VRATISLAV MAYER | 61 | pracovník bezpečnostní služby | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
7. | Ing. PAVEL HANZLÍK | 61 | operátor kamerového systému | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
8. | RADOMÍR ŠIMÁK | 48 | živnostník | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
9. | VÁCLAV BENDA | 70 | malíř | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
10. | RUDOLF LAGRON | 59 | živnostník | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
11. | MARTIN CLIŠIC | 20 | dělník | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
12. | PETR SOKOL | 41 | dělník | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
13. | OLDŘIŠKA STEINBACHOVÁ | 65 | pedagogický pracovník | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
14. | OLDŘIŠKA LUKÁŠOVÁ | 45 | zdravotní sestra | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
15. | ZDEŇKA ZRŮSTOVÁ | 20 | dělnice | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
16. | JIŘÍ CLIŠIC | 26 | dělník | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
17. | MILAN OBDRŽÁLEK | 30 | pekař | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
18. | PAVLA URBANOVÁ | 28 | dělnice | Město | Ne | Nestr. | |
19. | RENATA VAŇKOVÁ | 32 | živnostník | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
20. | PETRA DOČEKALOVÁ | 44 | živnostník | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
21. | MICHAL JUNGMAN | 22 | ostraha majetku | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. |
KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | JAN PANGRÁC | 69 | důchodce | Týnské Předměstí | Ano | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
2. | Ing. VĚRA OBDRŽÁLKOVÁ | 43 | učitelka | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
3. | Mgr. VÁCLAV HRUŠKA | 70 | učitel odborných předmětů | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
4. | JITKA MACNEROVÁ | 51 | vychovatelka | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
5. | Ing. JAN BENDA | 72 | ředitel DML | Hořejší Předměstí | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
6. | PAVEL DOFEK | 44 | úředník | Týnské Předměstí | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
7. | LENKA MALÍKOVÁ | 48 | účetní | Havlovice | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
8. | PAVEL ČERNÝ | 32 | skladník | Město | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
9. | VLASTIMIL SLADKÝ | 65 | důchodce | Havlovice | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
10. | LUKÁŠ GAZDÍK | 33 | dělník | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
11. | ZDENĚK JINDŘICH | 53 | údržbář | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
12. | JIŘÍ KRUTINA | 66 | důchodce | Bezděkovské Předměstí | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
13. | KARLA FIŠEROVÁ | 54 | obsluha čerpací stanice | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
14. | VLADIMÍR MÜLLER | 61 | podnikatel | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
15. | JAROSLAVA MILISDERFEROVÁ | 61 | důchodce | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
16. | VÁCLAV BEŠTA | 60 | svářeč | Týnské Předměstí | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
17. | SLAVOMÍRA DOUBKOVÁ | 43 | učitelka odborného výcviku | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
18. | JAROSLAV ŠVEJNOCH | 65 | důchodce | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
19. | Ing. PETR RŮŽIČKA | 65 | důchodce | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
20. | JOSEF PODESTÁT | 87 | důchodce | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
21. | LUBOMÍR MINAŘÍK | 62 | soukromý podnikatel | Hořejší Předměstí | Ne | KSČM |
SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ing. MIROSLAV MACH | 52 | starosta | Město | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
2. | JUDr. ZDENĚK NOVÁK | 66 | místostarosta | Město | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
3. | JOSEF KUNEŠ | 39 | ředitel ZUŠ | Bezděkovské Předměstí | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
4. | Mgr. IVAN RYBÁR | 52 | ředitel ZŠ | Týnské Předměstí | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
5. | Mgr. KAMIL JINDŘICH | 45 | ředitel MKS | Týnské Předměstí | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
6. | Mgr. JANA ŠTENGLOVÁ | 59 | ředitelka GJŠB | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
7. | Mgr. VÁCLAV KOZINA | 55 | zástupce ředitelky školy | Týnské Předměstí | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
8. | Mgr. JAN ANDERLE | 48 | učitel | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
9. | Mgr. KAREL ŠTÍPEK | 51 | ředitel ZŠ | Hořejší Předměstí | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
10. | Ing. ZBYNĚK WOLF | 44 | projektant | Město | Ne | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
11. | MUDr. PAVEL ZEMAN | 48 | lékař | Týnské Předměstí | Ano | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
12. | Ing. JAKUB HALÍK | 28 | projektant | Město | Ne | Nestr. | |
13. | PETR KAZIMOUR | 39 | jednatel společnosti | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
14. | Ing. MARTIN JANOVEC | 54 | manager KB | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
15. | Mgr. LENKA ŽÁKOVÁ | 35 | ředitelka MŠ | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
16. | Ing. LUDĚK HLAVATÝ | 48 | ekonom | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
17. | JANA SVOBODOVÁ | 40 | pracovnice infocentra | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
18. | Ing. PETR ŠÁMAL | 65 | penzista | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
19. | ROMAN KALOUS | 52 | sportovní ředitel | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
20. | PETR SKALA | 34 | strojař | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
21. | JIŘÍ PETRÁK | 54 | živnostník | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE |
DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S., ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ROMAN MUHR | 49 | pojišťovací makléř | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
2. | Mgr. JIŘÍ SOGEL | 49 | operátor skladování | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
3. | LADISLAV MAJOROŠ | 49 | soukromý podnikatel | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | TOP 09 |
4. | Bc. HANA MARIE HOLOMOJOVÁ | 57 | podnikatelka | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
5. | LADISLAV KULHÁNEK | 50 | elektrikář, revizní technik | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
6. | PAVLÍNA SCHNEIDEROVÁ DiS. | 49 | oční optik | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
7. | JAN SLADKÝ | 64 | OSVČ | Bezděkovské Předměstí | Ne | DSZ | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
8. | Mgr. TEREZA SALIHU | 28 | asistent v advokátní kanceláři | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
9. | BOHUSLAV BURŠÍK | 66 | oprava a montáž elektrospotřebičů | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
10. | EVA KOHOUTOVÁ | 63 | prodavačka | Havlovice | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
11. | VÁCLAV VONDROVIC | 64 | pojišťovací poradce - důchodce | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
12. | JAROMÍR KALÍŠEK | 54 | živnostník | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
13. | ZDENĚK NOVÁK | 42 | řidič | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
14. | JOSEF VITANOVSKÝ | 71 | hodinář - důchodce | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
15. | PETRA VONDRAŠOVÁ | 48 | účetní | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
16. | LUBOŠ JOHN | 63 | soustružník | Bezděkovské Předměstí | Ne | DSZ | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
17. | JAROSLAV ŠEFČÍK | 72 | prodavač | Město | Ne | Nestr. | |
18. | PETR ŠTAUBER | 73 | důchodce | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
19. | LUKÁŠ LAGRON | 38 | obsluha benzínové stanice | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
20. | JOSEF KUFNER | 66 | elektrikář - důchodce | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
21. | BOHUMIL DOUBEK | 65 | elektromechanik | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ing. PAVEL FASCHINGBAUER | 45 | ekonom | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | TOP 09 |
2. | Mgr. LIBUŠE MATĚJKOVÁ | 68 | učitelka | Týnské Předměstí | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
3. | LIBOR HAMMER | 47 | soukromý podnikatel | Poběžovice | Ne | ODS | |
4. | JIŘÍ HORSKÝ | 45 | OSVČ | Město | Ne | Nestr. | |
5. | Mgr. PAVEL FASCHINGBAUER | 81 | důchodce | Bezděkovské Předměstí | Ne | ODS | |
6. | DAVID SEKERÁK | 43 | podnikatel | Meclov | Ne | Nestr. | |
7. | JAROSLAVA WOLLEROVÁ | 71 | důchodce | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
8. | Mgr. JAROSLAVA VECKOVÁ | 45 | učitelka | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | TOP 09 |
9. | DAVID RÁCZ | 43 | živnostník, obsluha stroje | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
10. | JAN VOLFÍK | 63 | podnikatel | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
11. | PETR PECHAČ | 48 | podnikatel | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
12. | KAREL POLÁČEK | 45 | OSVČ | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
13. | ZDENĚK HORA | 55 | prodavač | Hořejší Předměstí | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
14. | PETR BUFKA | 44 | trenér | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
15. | Ing. JIŘÍ KOZINA | 54 | daňový poradce | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
16. | Bc. LIBOR KŮS | 24 | student politologie | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
17. | ALEŠ KUPILÍK | 47 | řidič | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
18. | DANIEL HAAS | 54 | podnikatel | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
19. | Ing. JOSEF VANĚK | 63 | projektant | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
20. | MARKÉTA KOVÁŘOVÁ | 32 | dispečerka | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
21. | Mgr. JOSEF NEJDL | 46 | ředitel Muzea Chodska v Domažlicích | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. |
ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ing. JITKA HEŘMANOVÁ | 56 | ekonomka | Dolejší Předměstí | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
2. | Ing. JIŘÍ KVÍTEK | 49 | OSVČ | Bezděkovské Předměstí | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
3. | JOSEF ČELAKOVSKÝ | 49 | jednatel s.r.o. | Týnské Předměstí | Ne | ČSSD | |
4. | VLASTIMIL KONRÁDY | 58 | učitel | Týnské Předměstí | Ano | Nestr. | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
5. | Mgr. JANA TERELOVÁ | 60 | invalidní důchodce | Bezděkovské Předměstí | Ne | ČSSD | |
6. | JAROSLAV BAUER | 65 | asistent senátora | Bezděkovské Předměstí | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
7. | JUDr. ZDENĚK HEŘMAN | 60 | právník | Dolejší Předměstí | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
8. | Ing. VÍTĚZSLAV BRODY | 45 | konstruktér | Havlovice | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
9. | JAN HRUŠKA | 38 | dělník | Týnské Předměstí | Ne | ČSSD | |
10. | JAN LÁTKA | 64 | senátor | Týnské Předměstí | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
11. | ANNA BAUEROVÁ | 59 | důchodkyně | Bezděkovské Předměstí | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
12. | ROMAN KOČÍ | 44 | řidič | Týnské Předměstí | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
13. | JIŘÍ PAVLÁSEK | 58 | údržbář | Týnské Předměstí | Ne | ČSSD | |
14. | JANA HRUŠKOVÁ | 69 | malířka | Město | Ne | ČSSD | |
15. | MICHAELA PALADINO | 47 | OSVČ | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
16. | LUBOMÍR SKRYJA | 52 | úředník | Hořejší Předměstí | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
17. | ZDEŇKA ČERVENÁ KŮSTKOVÁ | 57 | invalidní důchodce | Hořejší Předměstí | Ne | ČSSD | |
18. | MONIKA HODKOVÁ | 46 | OSVČ | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
19. | PETR SVATOŇ | 49 | obsluha CNC strojů | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
20. | JANA KINCLEROVÁ | 34 | OSVČ | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
21. | MONIKA WOLFOVÁ | 40 | prodavačka | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. |
ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ing. VIKTOR KRUTINA | 40 | projektant | Dolejší Předměstí | Ne | Piráti | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
2. | JAN KINCLER | 35 | OSVČ | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
3. | Ing. ROMAN KALOUS Ph.D. | 39 | soudní znalec | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
4. | RUDOLF ŠPOTÁK | 35 | personalista | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
5. | JAN PACHL | 39 | sklenář | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
6. | JIŘÍ ŠTANGL | 40 | vedoucí výroby | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
7. | ZBYNĚK MELECKÝ | 47 | operátor CNC | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
8. | ALEŠ SOBOTKA | 37 | obchodník ve stavebnictví | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
9. | Ing. HELENA KRUTINOVÁ | 46 | projektantka | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
10. | PETR ŽIŽKA | 37 | obchodní zástupce | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | TOP 09 |
11. | Mgr. TOMÁŠ HRABĚTA | 34 | manažer kvality | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
12. | KAREL KÝČEK | 42 | státní zaměstnanec | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
13. | ALENA PIVOŇKOVÁ | 28 | asistentka | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
14. | MIROSLAV MICHALÍK | 45 | instalatér | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
15. | ANDREA BLAHNÍKOVÁ | 45 | personalistka | Město | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
16. | STANISLAV HRNČÍŘ | 48 | dělník | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
17. | JIŘÍ POJAR | 42 | invalidní důchodce | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | DOMAŽLICE A OKOLÍ O.S. - ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - SDRUŽENÍ DSZ A NK |
18. | DANIEL FRONK | 39 | dozorčí provozu | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
19. | ALEŠ PROCHÁZKA | 40 | automechanik | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
20. | VÁCLAV STIEBER | 36 | automechanik | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
21. | VÍT FOLTÝN | 30 | zedník | Město | Ne | Nestr. |
ANO 2011
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | JUDr. MIROSLAV VOKÁČ | 67 | právník, zastupitel města Domažlice | Hořejší Předměstí | Ano | ANO | ANO 2011 |
2. | JOSEF KŘÍŽ | 54 | OSVČ | Týnské Předměstí | Ano | Nestr. | ANO 2011 |
3. | OLGA VOTAVOVÁ | 40 | ředitelka OHK | Týnské Předměstí | Ne | ANO | ANO 2011 |
4. | MUDr. JAN POKŠTEFL | 70 | lékař | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
5. | VĚRA CIBULKOVÁ | 33 | účetní, administrativní pracovnice | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
6. | JAN BENC | 68 | důchodce | Hořejší Předměstí | Ne | ANO | |
7. | ŠTĚPÁN THOMAYER | 66 | management soukromé společnosti | Hořejší Předměstí | Ne | ANO | ANO 2011 |
8. | Ing. RADEK WIESNER | 39 | konstruktér | Město | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
9. | JINDŘICH KRAUS | 44 | technik | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
10. | LUCIE HLAVSOVÁ | 41 | recepční | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
11. | PETRA JAKLOVÁ | 26 | montážní dělnice | Havlovice | Ne | Nestr. | |
12. | KAREL REININGER | 45 | OSVČ | Týnské Předměstí | Ne | ANO | ANO 2011 |
13. | Mgr. EVA KONOPOVÁ | 64 | učitelka ZŠ Domažlice | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
14. | MONIKA RZYMANOVÁ | 47 | obsluha čerpací stanice | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
15. | MARIE JANUTKOVÁ | 65 | jednatelka Klubu českých turistů | Hořejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
16. | MARIE PLZENSKÁ | 74 | administrativní pracovnice | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
17. | PETR VARGA | 46 | OSVČ | Týnské Předměstí | Ne | Nestr. | |
18. | JOZEF HOLUB | 57 | řidič autobusu | Bezděkovské Předměstí | Ne | Nestr. | |
19. | IVETA VÁCHALOVÁ | 43 | prodavačka | Dolejší Předměstí | Ne | Nestr. | |
20. | MARIE PECKOVÁ | 50 | dělnice | Město | Ne | Nestr. | |
21. | Ing. BLAHOSLAV JÁRA | 88 | ekonom | Týnské Předměstí | Ne | ANO |
Volby na vašem webu
Dejte si sčítací aplikaci obce Domažlice na váš web. Zvolte variantu zobrazení, kód zkopírujte a vložte na vaše stránky. Výsledky voleb budete mít ihned po oficiálním uzavření sčítání ve vaší obci Českým statistickým úřadem.
1.3 Zkopírujte kód
<div id="widget-static-muni"></div><script src="https://d29fd2glrb0wdf.cloudfront.net/elections2018-municipal-ext.js"></script><script>var widgetStaticOverallMuni = irozhlas.renderComponent("WidgetStaticMunicipality", document.getElementById("widget-static-muni"), {data: {municipalityId: "553425",municipalityName: "Domažlice",results: []}, settings:{showArticles:true, theme:"light"}});</script>