Komunální volby 2018
Kandidující strany
Strana | Kandidátů | Obhajuje | Věk | Žen | VŠ |
---|---|---|---|---|---|
SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ Kandidáti |
27/27 | 5 | 52,2 | 26% | 56% |
CHRUDIMÁCI Kandidáti |
27/27 | 2 | 43,6 | 26% | 52% |
KOALICE PRO CHRUDIM Kandidáti |
27/27 | 3 | 47,4 | 33% | 48% |
KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY Kandidáti |
27/27 | 3 | 59,3 | 19% | 26% |
OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA Kandidáti |
27/27 | 3 | 52,8 | 30% | 44% |
ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ Kandidáti |
27/27 | 4 | 51,3 | 30% | 33% |
ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA Kandidáti |
27/27 | 0 | 35,6 | 37% | 52% |
ANO 2011 Kandidáti |
27/27 | 6 | 46,0 | 26% | 48% |
SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mgr. PETR ŘEZNÍČEK | 67 | starosta města Chrudim | Chrudim III | Ano | SNK ED | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
2. | ŠÁRKA TRUNEČKOVÁ DiS. | 48 | koordinátorka projektu Zdravé město | Chrudim IV | Ano | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
3. | TOMÁŠ VÁPENÍK | 58 | dispečer dopravy | Chrudim IV | Ano | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
4. | MgA. TOMÁŠ ŽIDEK Ph.D. | 37 | dirigent, pedagog konzervatoře, ředitel kůru | Chrudim IV | Ano | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
5. | Ing. ROMAN RATICA | 60 | pracovník v logistice | Chrudim II | Ano | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
6. | LIBOR PILAŘ | 50 | hasič | Topol | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
7. | Ing. JIŘÍ HLAVATÝ | 54 | jednatel projekční společnosti, soudní znalec | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
8. | Mgr. MILENA POKORNÁ | 49 | školní inspektorka | Chrudim II | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
9. | Bc. JIŘÍ SOUKUP | 66 | učitel řízení motorových vozidel | Vestec | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
10. | MUDr. VÍT HORNÍČEK | 34 | zubní lékař | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
11. | Mgr. JANA STEJSKALOVÁ | 28 | specialista na veřejné zakázky | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
12. | PETR VLADYKA | 43 | manažer obchodu - bývalý fotbalista MFK | Chrudim II | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
13. | DANIEL SEIFERT | 33 | vedoucí pracoviště | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
14. | ALEŠ NOVÁK | 64 | spolumajitel taneční školy BESTA | Chrudim IV | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
15. | Ing. MILOŠ VAVŘIČKA | 55 | obchodní ředitel | Chrudim IV | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
16. | Mgr. LUDĚK MAROUSEK | 48 | ředitel obchodní společnosti | Chrudim III | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
17. | JIŘÍ CHLÍBEK | 54 | osoba samostatně výdělečně činná | Chrudim II | Ne | Nestr. | TOP 09 |
18. | Bc. MARTIN PROFOUS | 35 | dirigent - učitel hudby | Chrudim IV | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
19. | PETR JÍLEK | 70 | středoškolský učitel - bývalý ředitel průmyslovky | Chrudim IV | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
20. | ANNA ALTRICHTEROVÁ | 56 | zdravotní sestra | Chrudim IV | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
21. | MARCELA JONÁŠOVÁ | 60 | starostka dobrovolných hasičů Markovice | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
22. | MUDr. ROBERT FŰRBACH | 60 | lékař | Chrudim IV | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
23. | KAREL KINCL | 65 | ředitel Základní umělecké školy Chrudim | Chrudim II | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
24. | TOMÁŠ LANGR | 45 | majitel obchodní firmy | Chrudim IV | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
25. | Ing. JOZEF LÖRINCZ | 60 | majitel Era-Pack Chrudim | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
26. | DITA POTUŽÁKOVÁ | 48 | asistentka Senior klubu CSSP Chrudim | Chrudim II | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
27. | Ing. ZDEŇKA VICHROVÁ | 63 | ředitelka Obchodní akademie Chrudim | Chrudim III | Ne | Nestr. | SNK EVROPŠTÍ DEMOKRATÉ |
CHRUDIMÁCI
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PETR LICHTENBERG | 59 | technicko-ekonomický pracovník, zastupitel | Chrudim III | Ano | Svobodní | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
2. | VLADISLAVA MICHALOVÁ | 41 | zdravotní sestra | Chrudim II | Ne | TOP 09 | TOP 09 |
3. | Mgr. JOSEF KÁLES | 29 | obsahový stratég, zastupitel | Chrudim III | Ano | Nestr. | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
4. | JAKUB SKŘEPSKÝ | 33 | výtvarník | Chrudim III | Ne | TOP 09 | TOP 09 |
5. | Ing. JOSEF LEBDUŠKA | 67 | podnikatel | Chrudim IV | Ne | Svobodní | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
6. | MICHAL KÁLECKÝ | 34 | podnikatel | Chrudim IV | Ne | TOP 09 | TOP 09 |
7. | DANIEL ŘÍČAN | 38 | tatér | Chrudim I | Ne | Nestr. | |
8. | MUDr. EVA PAVLÍČKOVÁ | 60 | manažer | Chrudim III | Ne | Nestr. | TOP 09 |
9. | MICHAEL BERÁNEK | 38 | facilitátor | Chrudim II | Ne | Nestr. | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
10. | Ing. VÁCLAV TRUNEC | 41 | vedoucí oddělení | Chrudim IV | Ne | Nestr. | TOP 09 |
11. | RICHARD ALEXA | 39 | učitel bojových umění | Chrudim IV | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
12. | Mgr. JAROMÍRA SKŘEPSKÁ | 60 | úřednice | Chrudim III | Ne | Nestr. | TOP 09 |
13. | Ing. PAVEL VITÁČEK | 29 | zakladatel značky hudebních nástrojů | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
14. | Ing. TOMÁŠ NETOLICKÝ | 34 | provozně-technický ředitel | Chrudim III | Ne | Nestr. | TOP 09 |
15. | MUDr. JAN HAASE | 58 | chirurg | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
16. | Ing. JOSEF SELLÁK | 46 | státní úředník | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
17. | Mgr. ADAM BROULÍK | 29 | výtvarník | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
18. | TOMÁŠ MACH | 20 | student politologie | Chrudim IV | Ne | TOP 09 | |
19. | Ing. LUDĚK VLK | 64 | bankovní úředník | Chrudim IV | Ne | Nestr. | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
20. | Bc. EVA PAVLÍČKOVÁ | 28 | studující | Chrudim III | Ne | Nestr. | TOP 09 |
21. | JITKA KOCSOMBOVÁ | 58 | živnostnice | Chrudim III | Ne | Nestr. | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
22. | Mgr. ZUZANA ORSÁGOVÁ | 31 | projektová manažerka | Chrudim III | Ne | Nestr. | TOP 09 |
23. | PAVEL EISMANN | 57 | ředitel společnosti | Chrudim III | Ne | Nestr. | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
24. | FILIP ŠMAHA | 33 | provozní baru, barman | Chrudim IV | Ne | Nestr. | TOP 09 |
25. | MARTIN LUŇÁČEK | 37 | obchodní manažer | Chrudim II | Ne | Nestr. | STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ (SVOBODNÍ) |
26. | MUDr. PETR MICHAL | 48 | praktický lékař | Chrudim II | Ne | TOP 09 | TOP 09 |
27. | LUDVÍKA KÁLESOVÁ | 67 | živnostnice | Chrudim III | Ne | Nestr. |
KOALICE PRO CHRUDIM
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ROMAN MÁLEK MBA, MSc. | 37 | místostarosta, pořadatel akcí a jednatel firmy | Chrudim III | Ano | KDU-ČSL | KOALICE PRO CHRUDIM |
2. | MUDr. JIŘÍ HRADEC | 67 | lékař | Chrudim III | Ano | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
3. | RADEK VAŠKO DiS. | 33 | vedoucí úseku skladování | Chrudim II | Ne | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
4. | MUDr. VILIAM KOPECKÝ | 63 | lékař | Chrudim II | Ano | KDU-ČSL | KOALICE PRO CHRUDIM |
5. | doc. RNDr. ThLic. KAREL SLÁDEK Ph.D. | 45 | vysokoškolský učitel a včelař | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
6. | Ing. PAVEL STARÝ | 53 | lesník, jednatel firmy | Chrudim II | Ne | KDU-ČSL | |
7. | MICHAEL KOPECKÝ | 22 | student medicíny a psychologie | Chrudim II | Ne | KDU-ČSL | |
8. | ZDENĚK MATĚJKA | 40 | provozovatel přepravy nemocných a seniorů | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
9. | FRANTIŠEK JELÍNEK | 53 | krajský tajemník KDU-ČSL | Topol | Ne | KDU-ČSL | |
10. | Ing. RENÉ NOVÁK | 47 | technolog tisku | Vlčnov | Ne | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
11. | DANIEL MĚKOTA | 45 | elektrotechnik | Chrudim IV | Ne | KDU-ČSL | KOALICE PRO CHRUDIM |
12. | Ing. PETRA PUDILOVÁ | 49 | ekonom | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
13. | MAGDALÉNA FIEDLEROVÁ | 18 | studentka | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
14. | LIBOR ŠTUMPF | 54 | OSVČ a loutkář | Chrudim II | Ne | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
15. | MIROSLAV ALEXA | 71 | malíř a loutkář | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
16. | DANIEL CHRENO | 26 | datový specialista | Chrudim III | Ne | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
17. | Ing. JOSEF DRAHOKOUPIL | 64 | geolog | Chrudim II | Ne | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
18. | VOJTĚCH LIDAŘÍK | 24 | logistik | Chrudim IV | Ne | KDU-ČSL | KOALICE PRO CHRUDIM |
19. | MARIE ŠMÍDKOVÁ | 64 | fyzioterapeutka | Chrudim II | Ne | KDU-ČSL | KOALICE PRO CHRUDIM |
20. | BLANKA BENÁKOVÁ | 38 | projektová manažerka a zahradnice | Medlešice | Ne | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
21. | Bc. DENISA FIEDLEROVÁ | 45 | učitelka mateřské školy | Chrudim IV | Ne | KDU-ČSL | |
22. | MUDr. ALENA DRAHOKOUPILOVÁ | 64 | dětská lékařka | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
23. | Ing. JOSEF DOSTÁL | 54 | technik - učitel | Chrudim II | Ne | KDU-ČSL | KOALICE PRO CHRUDIM |
24. | MICHAELA KOPECKÁ | 56 | zdravotní sestra | Chrudim II | Ne | KDU-ČSL | KOALICE PRO CHRUDIM |
25. | MARTIN NĚMEC | 41 | trenér fotbalu a pracovník se sklem | Chrudim IV | Ne | Nestr. | KOALICE PRO CHRUDIM |
26. | DANIELA KOMÁRKOVÁ | 69 | důchodkyně, OSVČ | Topol | Ne | KDU-ČSL | |
27. | PhDr. EVA SLÁDKOVÁ | 37 | ředitelka společnosti Rytmus | Chrudim II | Ne | Nestr. |
KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mgr. PAVEL ŽAMPACH | 51 | učitel | Chrudim IV | Ano | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
2. | PaedDr. IVAN BĚLOHLÁVEK | 65 | předseda OV KSČM | Chrudim III | Ano | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
3. | Ing. JAROSLAV MOUČKA | 68 | projektant, autorizovaný inženýr | Chrudim IV | Ano | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
4. | VLADIMÍR KRÁTKÝ | 56 | podnikatel | Chrudim III | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
5. | Ing. VLADIMÍR DOSOUDIL | 61 | informatik | Chrudim IV | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
6. | ANTON GROCKÝ | 59 | dělník | Chrudim III | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
7. | VERONIKA BRANŽOVSKÁ | 28 | zdravotní sestra | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
8. | JAN KOPŘIVA | 26 | kuchař | Vestec | Ne | KSČM | |
9. | Ing. VÁCLAV KOBERA | 56 | agronom | Chrudim IV | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
10. | PETR KREJČÍK | 60 | pracovník v sociálních službách | Chrudim I | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
11. | VÁCLAV FORMAN | 57 | správce - údržbář | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
12. | DAVID HOFMAN | 41 | pracovník bezpečnostní agentury | Chrudim IV | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
13. | MICHAL BĚLOHLÁVEK | 33 | sanitář | Chrudim III | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
14. | Ing. MILAN HROUDA | 67 | ekonom | Chrudim IV | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
15. | Mgr. MARIE ZÁRUBOVÁ | 74 | učitelka | Chrudim IV | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
16. | JAROMÍR PAVLATA | 68 | řidič - údržbář | Chrudim IV | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
17. | JOSEF PÁTEK | 65 | dělník | Chrudim III | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
18. | JAROSLAV KUBÁT | 65 | důchodce | Chrudim II | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
19. | ANTONÍN REHN | 68 | elektrotechnik | Chrudim III | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
20. | LADISLAV TÁBORSKÝ | 67 | zaměstnanec bezpečnostní služby | Chrudim II | Ne | KSČM | |
21. | JAN LUKÁŠ | 74 | pedagog | Chrudim IV | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
22. | ANNA DVOŘÁKOVÁ | 68 | pečovatelka | Chrudim IV | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
23. | JOZEF MICHAL | 71 | tajemník ČZS Chrudim | Chrudim IV | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
24. | DUŠAN POPÍLEK | 72 | důchodce | Chrudim II | Ne | KSČM | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
25. | JAN DVOŘÁK | 37 | dělník | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
26. | IRENA KOZOVÁ | 73 | důchodkyně | Chrudim III | Ne | Nestr. | KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY |
27. | JANA HORÁČKOVÁ | 72 | důchodkyně | Chrudim IV | Ne | Nestr. |
OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mgr. JAN ČECHLOVSKÝ | 44 | místostarosta města | Chrudim II | Ano | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
2. | Bc. JIŘÍ KUBEŠ | 41 | marketingový ředitel | Chrudim II | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
3. | KATEŘINA JÁNSKÁ | 42 | správce městské zeleně | Chrudim III | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
4. | Mgr. PAVEL KOBETIČ | 70 | historik | Chrudim II | Ano | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
5. | MIROSLAV PAVLÍK | 38 | jednatel společnosti | Chrudim II | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
6. | RNDr. JAN ŠVADLENKA Ph.D. | 36 | biolog | Chrudim III | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
7. | Bc. MIROSLAVA VAGENKNECHTOVÁ | 52 | ředitelka mateřské školy | Chrudim III | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
8. | PETR VOJTĚCHOVSKÝ | 73 | autorizovaný stavitel | Chrudim III | Ano | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
9. | KAREL JENÍČEK | 62 | řidič z povolání | Chrudim II | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
10. | VÁCLAV STRYKA | 41 | specialista osobní péče | Chrudim II | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
11. | Mgr. TOMÁŠ KOPECKÝ | 53 | ředitel společnosti | Chrudim IV | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
12. | Mgr. TOMÁŠ POLOPRUDSKÝ | 52 | živnostník | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
13. | JAN MRKVIČKA | 44 | jednatel společnosti | Medlešice | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
14. | LUKÁŠ PLESKOT | 37 | podnikatel | Chrudim IV | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
15. | JIŘÍ KADEŘÁVEK | 61 | ředitel Chrudimské besedy | Chrudim II | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
16. | ZDENKA MARKOVÁ | 55 | pojišťovací specialista | Chrudim II | Ne | ODS | |
17. | Ing. IVAN PIŠTORA | 54 | konzultant | Chrudim I | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
18. | Ing. MICHAELA ZEMKOVÁ | 41 | manažerka | Chrudim IV | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
19. | MAREK HOLÍK | 43 | manažer stravovacích služeb | Chrudim IV | Ne | ODS | |
20. | JAN CAHA | 58 | obchodník | Chrudim II | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
21. | Mgr. HANA KUBEŠOVÁ | 72 | emeritní pedagog | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
22. | JAN FORMÁNEK | 33 | finanční specialista | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
23. | MUDr. DANIELA ŠAFAŘÍKOVÁ | 50 | zubní lékařka | Chrudim III | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
24. | MUDr. MILAN JINDRA | 65 | lékař | Chrudim IV | Ne | Nestr. | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
25. | IVA ŠTĚPÁNKOVÁ | 65 | důchodkyně | Chrudim III | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
26. | HELENA LÍNKOVÁ | 69 | důchodkyně | Chrudim III | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
27. | MIKOLÁŠ VÍCH | 75 | emeritní pedagog | Chrudim III | Ne | ODS | OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA |
ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MUDr. TOMÁŠ VONDRÁČEK | 49 | lékař | Chrudim IV | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
2. | JUDr. MIROSLAV TEJKL | 59 | místostarosta | Chrudim IV | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
3. | ILONA JENÍČKOVÁ | 47 | OSVČ | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
4. | MAREK TOČOŇ | 28 | pracovník managmentu jakosti, šéfredaktor | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
5. | Ing. JAROSLAV TRÁVNÍČEK | 75 | místostarosta | Chrudim IV | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
6. | PharmDr. ELENA NOVÁKOVÁ | 55 | vedoucí lékárník | Chrudim II | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
7. | JIŘÍ CÍSAŘ | 62 | vedoucí truhlárny | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
8. | MARTIN TISOŇ | 49 | zaměstnanec pohřební služby | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
9. | Bc. Mgr. PETR ČÁPEK | 43 | sociální pracovník | Chrudim III | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
10. | Ing. FRANTIŠEK KORYTÁŘ | 53 | obchodní manažer | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
11. | GABRIELA HORVÁTHOVÁ | 34 | telefonistka | Chrudim IV | Ne | ČSSD | |
12. | BOŽENA PEKAŘOVÁ | 68 | asistentka senátora | Chrudim II | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
13. | PATRIK NEPOVÍM | 26 | ostraha | Chrudim IV | Ne | ČSSD | |
14. | JAN TOČOŇ | 59 | řidič z povolání | Chrudim I | Ne | Nestr. | |
15. | PETR JAKUBEC DiS. | 49 | státní zaměstnanec | Chrudim IV | Ne | ČSSD | |
16. | ONDŘEJ HANOUSEK | 39 | asistent pedagoga | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
17. | LIBUŠE PLÍŠKOVÁ | 70 | důchodce | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
18. | PETRONELLA BOTOŠOVÁ | 49 | laborant | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
19. | JAN PLÍŠEK | 71 | fotograf | Chrudim IV | Ne | ČSSD | |
20. | DAVID TOČOŇ | 23 | operátor CNC, specialista | Chrudim I | Ne | Nestr. | |
21. | MUDr. JAROSLAV PŮLPÁN | 76 | lékař | Chrudim IV | Ne | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
22. | ALENA POHOŘELICKÁ | 26 | zdravotní sestra | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
23. | MILOŠ KOVÁŘÍK | 28 | svářeč | Chrudim IV | Ne | ČSSD | |
24. | MIROSLAV KONEČNÝ | 75 | důchodce | Chrudim IV | Ne | ČSSD | |
25. | LIBOR JENÍČEK | 55 | invalidní důchodce | Chrudim IV | Ne | ČSSD | |
26. | IRENA SOKOLOVÁ | 80 | důchodce | Chrudim III | Ne | ČSSD | |
27. | JUDr. JAN CHVOJKA | 37 | právník, předseda poslaneckého klubu ČSSD | Chrudim IV | Ano | ČSSD | ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ |
ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAVEL ŠTĚPÁNEK | 33 | OSVČ, krajský koordinátor Pirátů | Chrudim III | Ne | Piráti | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
2. | Bc. DANIEL LEBDUŠKA | 29 | marketingový specialista | Chrudim II | Ne | Piráti | |
3. | Ing. ALEŠ NUNVÁŘ | 39 | projektový manažer | Chrudim III | Ne | Piráti | |
4. | ZDENĚK KUBALA | 32 | softwarový inženýr | Chrudim III | Ne | Piráti | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
5. | NIKOLA ŠTĚPÁNKOVÁ | 32 | specialistka firemní péče | Chrudim III | Ne | Piráti | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
6. | Mgr. JIŘÍ JANSA | 33 | aktuár, krajský předseda Pirátů | Chrudim IV | Ne | Piráti | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
7. | DAVID HORÁK | 27 | manažer jakosti | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
8. | Ing. BARBORA NOVÁ | 30 | turistická průvodkyně a cestovatelka | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
9. | Mgr. DANIEL MAREČEK | 31 | IT knihovník | Chrudim II | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
10. | VLASTIMIL KOUPAL | 46 | krajinář | Chrudim III | Ne | Zelení | |
11. | MgA. KRISTÝNA KUDRNÁČOVÁ | 40 | herečka | Chrudim I | Ne | Nestr. | |
12. | FRANTIŠEK KADLEC | 55 | technik | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
13. | ALEŠ KYNCL | 42 | podnikatel | Chrudim I | Ne | Nestr. | |
14. | Ing. LUKÁŠ NĚMEC | 42 | technický manažer | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
15. | MDDr. TEREZA NOVOTNÁ | 33 | zubní lékařka | Chrudim I | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
16. | Ing. ALEŠ DRAHOKOUPIL | 32 | obchodník | Chrudim II | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
17. | RNDr. KLÁRA NUNVÁŘOVÁ KABÁTOVÁ | 31 | botanička | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
18. | ŠARLOTA KRATOCHVÍLOVÁ | 24 | asistentka | Chrudim I | Ne | Nestr. | |
19. | Ing. JAN KOPÁČEK | 33 | programátor | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
20. | PETR BORŽÍK | 29 | cestovatel | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
21. | Bc. ANETA MATĚJKOVÁ | 26 | porodní asistentka | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
22. | Mgr. SOŇA ŠTĚRBOVÁ | 42 | podnikatelka | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
23. | MARTIN NUNVÁŘ | 52 | elektromechanik | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
24. | Mgr. RADKA LEBDUŠKOVÁ DiS. | 47 | ředitelka mateřské školy | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
25. | JOSEF HERZOG | 39 | podnikatel | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
26. | MARTINA ŠTĚPÁNKOVÁ | 33 | firemní asistentka | Chrudim III | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
27. | ROMAN DEVÁN | 29 | OSVČ | Chrudim I | Ne | Nestr. | ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA |
ANO 2011
Jméno | Věk | Povolání | Bydliště | Obhajuje | Příslušnost | Minulá kandidatura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ing. FRANTIŠEK PILNÝ MBA | 41 | jednatel společnosti, zastupitel | Chrudim IV | Ano | Nestr. | ANO 2011 |
2. | MUDr. DAVID KASAL MHA | 49 | primář dětského a novorozeneckého oddělení | Chrudim II | Ano | ANO | ANO 2011 |
3. | Ing. JIŘÍ LESÁK | 66 | podnikatel v zahraničním obchodě | Chrudim IV | Ne | ANO | ANO 2011 |
4. | JIŘÍ KOBLASA | 57 | jednatel | Chrudim IV | Ne | ANO | |
5. | JAN AXMANN | 41 | informatik | Chrudim IV | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
6. | OLGA ŠORMOVÁ | 53 | THP asistentka primáře | Chrudim II | Ne | ANO | ANO 2011 |
7. | TOMÁŠ HAMSA | 29 | obchodní manažer | Chrudim III | Ne | Nestr. | |
8. | EVA KLEPRLÍKOVÁ | 52 | vedoucí ÚOČV | Chrudim IV | Ano | ANO | ANO 2011 |
9. | RICHARD HERBST | 65 | učitel | Chrudim I | Ano | Nestr. | ANO 2011 |
10. | Ing. LUKÁŠ ZÁVODNÝ | 32 | podnikatel | Chrudim IV | Ne | ANO | |
11. | Mgr. RADKA VODIČKOVÁ | 43 | advokátka | Chrudim IV | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
12. | Bc. IVETA VALENTOVÁ | 52 | učitelka mateřské školy | Chrudim IV | Ne | ANO | ANO 2011 |
13. | MUDr. FILIP ŠAUER | 40 | praktický lékař | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
14. | Bc. LUCIE SŮROVÁ DiS. | 32 | učitelka v mateřské škole | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
15. | Ing. ONDŘEJ KUDRNÁČ | 64 | tajemník městského úřadu | Chrudim III | Ano | Nestr. | ANO 2011 |
16. | MILOŠ SOUKUP | 25 | vedoucí dopravy | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
17. | BORIS ŠKORPÍK | 54 | oblastní ředitel pojišťovny | Chrudim IV | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
18. | NIKOLA TOUFAROVÁ | 18 | studentka | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
19. | JIŘÍ ANDR | 25 | rozpočtář | Chrudim I | Ne | Nestr. | |
20. | Mgr. DAGMAR NOVOTNÁ | 53 | učitelka | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
21. | Bc. DANIEL VODÁK | 28 | informatik | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
22. | Ing. TOMÁŠ MRÁZEK | 40 | IT specialista | Chrudim IV | Ne | Nestr. | |
23. | JAKUB PLECITÝ | 22 | student | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
24. | LUBOŠ ČECH | 56 | grafik | Chrudim III | Ne | Nestr. | ANO 2011 |
25. | MIROSLAV SKOKAN | 70 | důchodce | Chrudim II | Ano | ANO | ANO 2011 |
26. | Ing. FRANTIŠEK KRČIL | 70 | důchodce, agent pojišťovny DAS | Chrudim II | Ne | Nestr. | |
27. | MICHAL WOFF | 66 | důchodce, zastupitel Pardubického kraje | Chrudim II | Ne | ANO |
Volby na vašem webu
Dejte si sčítací aplikaci obce Chrudim na váš web. Zvolte variantu zobrazení, kód zkopírujte a vložte na vaše stránky. Výsledky voleb budete mít ihned po oficiálním uzavření sčítání ve vaší obci Českým statistickým úřadem.
1.3 Zkopírujte kód
<div id="widget-static-muni"></div><script src="https://d29fd2glrb0wdf.cloudfront.net/elections2018-municipal-ext.js"></script><script>var widgetStaticOverallMuni = irozhlas.renderComponent("WidgetStaticMunicipality", document.getElementById("widget-static-muni"), {data: {municipalityId: "571164",municipalityName: "Chrudim",results: []}, settings:{showArticles:true, theme:"light"}});</script>