Zeman se podrobil zákroku na Homolce. ‚Řezali mi vnitřní stranu tváře, byl to malý absces.‘

Prezident Miloš Zeman se v úterý podrobil malému zákroku v dutině ústní. Jeho příčinou byl drobný zánět. Informaci přinesl internetový deník Aktuálně.cz a potvrdil ji prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Praha (Aktualizováno: 21:30 18. 1. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prezident Miloš Zeman v sobotu 13. ledna na tiskové konferenci | Zdroj: ČTK

Zeman měl podle Aktuálně.cz podstoupit zákrok v pražské Nemocnici Na Homolce. „Před dvěma dny mi řezali vnitřní stranu tváře, byl to takový malý absces,“ řekl prezident ve čtvrtek v TV Barrandov. Postěžoval si i na přetrvávající bolest.

Zemanův zdravotní stav? 'Cukrovka pod kontrolou a žádné onkologické onemocnění,' tvrdí lékaři

Číst článek

„Pan prezident předevčírem podstoupil malý zákrok. Drobný zánět v dutině ústní, nic vážného. Dnes ostatně natáčel rozhovor pro TV Barrandov,“ napsal ve čtvrtek odpoledne na svém twitteru hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Prezident se podle Ovčáčka v současnosti chystá na zámku v Lánech na volební duel s protikandidátem Jiřím Drahošem.

Původně měl Zeman na konci tohoto pracovního týdne přijmout demisi premiéra Andreje Babiše z ANO a jeho menšinové vlády. Ovčáček později vyjádření změnil, nepodařilo se podle něj najít v Zemanově programu volný čas.

Babišovu demisi přijme Zeman nakonec ve středu 24. ledna. Telefonicky se na tom ve čtvrtek domluvil s premiérem Babišem.

Zemanův zdravotní stav je v posledních měsících bedlivě sledován, protože při mnoha příležitostech vypadal unaveně. Jeho lékaři minulý týden uvedli, že kromě neuropatie dolních končetin se těší dobrému fyzickému i psychickému zdraví.

haf Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme