Miloš Zeman se do intenzivního boje o Hrad zapojil až na závěr. Jak to vypadalo?

Miloš Zeman měsíce tvrdil, že kampaň nevede. Ve finále se nicméně zúčastnil televizních debat a poprvé se tváří v tvář utkal i s Jiřím Drahošem. Důležité milníky zachytila Michaela Danelová. Důležité milníky kampaně zachytila fotografka iROZHLAS.cz Michaela Danelová.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Současný prezident Miloš Zeman od loňského 10. března, kdy oznámil svou kandidaturu v letošních volbách, tvrdil, že předvolební kampaň nevede.

Výjezdy do krajů, setkání s lidmi, ale i debaty. Jaké bylo finále kampaně Jiřího Drahoše?

Číst článek

Jako prezident republiky se dál setkával s občany v krajích a vysvětloval, že billboardy, reklamu v novinách nebo shánění podpisů pro petici za něj zajistili jeho blízcí spolupracovníci či příznivci.

Vyhýbal se také debatám s protikandidáty. Svou neúčast v diskusích zdůvodňoval tím, že voliči jeho názory a postoje znají z pěti let ve funkci.

Ve finále kampaně ale souhlasil s nabídkou čtyř prezidentských debat - na Primě, na Nově, na Barrandově a v České televizi. Závěr předvolebního snažení sledovala také fotografka serveru iROZHLAS.cz.

dp, Michaela Danelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme