Poslední duel Pavla s Babišem. V pátek hodinu před začátkem voleb na Radiožurnálu, Plusu a iROZHLAS.cz

Petr Pavel i Andrej Babiš přijali pozvání do debaty Českého rozhlasu, která se uskuteční těsně před otevřením volebních místností v pátek 27. ledna od 13.00. Diskusi uchazečů o Pražský hrad bude moderovat Jan Pokorný. Sledovat ji bude možné také v online reportáži server iROZHLAS.cz, který ověří výroky kandidátů, které v jejich střetu zazní.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Poslední prezidentský duel se odehraje na Českém rozhlase od 13.00, hodinu před otevřením volebních místností

Poslední prezidentský duel se odehraje na Českém rozhlase od 13.00, hodinu před otevřením volebních místností | Zdroj: Koláž Český rozhlas

Oba postupující kandidáty  prezidentské volby Andreje Babiše a Petra Pavla čeká několik debat v médiích. Česká televize (ČT) odvysílá svůj Prezidentský duel již v neděli 22. ledna. Na tento termín ho přesunula kvůli kolizi s debatou na konkurenční TV Nova, která se uskuteční ve čtvrtek 26. ledna. Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) ale v úterý sdělil, že se debaty v ČT nezúčastní. TV Nova má podle mluvčí potvrzenou účast obou kandidátů.

O den dříve, ve středu 25. ledna, odvysílá diskusi televize CNN Prima News, účast v ní potvrdili Babiš i Petr Pavel. Jako poslední pak přijde na řadu debata Radiožurnálu. 

První debatou po prvním kole prezidentských voleb, kde se oba kandidáti střetli, byla na Deníku.cz. Mluvili například o tom, co už pro lidi udělali a čí reprezentují zájmy.  

Následovala diskuze pro deník Blesk. Babiš v ní mimo jiné hájil svůj kritizovaný billboard s heslem „Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat. Ne voják“.

red Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme