Radiožurnál sleduje Jiřího Drahoše. Další díl projektu Hledá se prezident odstartoval na farmě

Bývalý předseda Akademie věd začal cestu za hlasy voličů východně od Prahy mezi zemědělci. Na Farmě Radonice, kterou založili v roce 1990 manželé Němcovi. Ti navázali na dlouhou zemědělskou tradici rodu a v současné době hospodaří na 852 hektarech zemědělské půdy.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Drahoš. | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Jiří Drahoš je v pořadí třetím účastníkem projektu Hledá se prezident.

Co znamená, vysvětluje ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu Jan Pokorný: „Strávíme den s prezidentským kandidátem. Jejich pořadí jsme před časem vylosovali. Chceme pozorovat, jak jedná, jak reaguje, o čem přemýšlí, jak si počíná ve finále předvolební kampaně. Budeme poslouchat, pozorovat a se získanými poznatky vstupovat do vysílání Radiožurnálu.“

Každý den s kandidátem na prezidenta uzavře rozhovor ve Dvaceti minutách Radiožurnálu po 17. hodině, který převezme v tomtéž čase i ČRo Plus.

V dalších dnech bude Radiožurnál postupně sledovat Vratislava Kulhánka (5. 1.), Marka Hilšera (8. 1.), Jiřího Hynka (9. 1.), Pavla Fischera (10. 1.) a Petra Hanniga (11. 1.).

Jan Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme