Série předvolebních debat Radiožurnálu odstartovala. Pusťte si souboj Faltýnka, Okamury či Bartoše

V první předvolební debatě Radiožurnálu spolu diskutovali mimo jiné Matěj Stropnický, Ivan Bartoš nebo Jaroslav Faltýnek. Došlo i na inkluzi ve školství nebo odliv lékařů do zahraničí.

Praha (Aktualizováno: 17:58 10. 10. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Předvolební debata Radiožurnálu | Zdroj: Český rozhlas

V první z debat, která odstartovala v pondělí 9. října v 16.50, se proti sobě postavili předseda Zelených Matěj Stropnický, Josef Zickler z Řádu Národa - Vlastenecké unie, předseda SPD Tomio Okamura, David Štěpán z Bloku proti islamizaci, Pavel Sehnal z ODA, místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a předseda Pirátů Ivan Bartoš. Moderátorem debaty je Jan Pokorný.

V dalších debatách v úterý a v pátek se proti sobě postaví mimo jiné Petr Cibulka z Pravého bloku, Miroslav Sládek ze Sdružení pro republiku nebo Tomáš Vandas z DSSS.

Detailní pohled na postoje a návrhy jednotlivých politických stran přinesl v uplynulých týdnech i server iROZHLAS.cz, který zveřejnil 31 rozhovorů s jejich lídry.

red Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme