Seznam nově zvolených poslanců podle politických stran

Neoficiální seznam nově zvolených poslanců Poslanecké sněmovny podle ČTK seřazení podle politických stran (strany jsou řazeny dle celkového volebního výsledku, v rámci kraje jsou poslanci řazeni abecedně):

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tomio Okamura, předseda SPD po ohlášení výsledků voleb | Foto: Milan Kammermayer | Zdroj: Reuters

Profiltrujte si rozdělení všech poslanců podle kraje.

ANO (78):

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Adámková Věra (bezp.)
Králíček Robert
Nacher Patrik (bezp.)
Pelikán Robert
Stropnický Martin
Válková Helena

Středočeský kraj:
Babiš Andrej
Berkovec Stanislav
Brzobohatá Andrea (bezp.)
Hnilička Milan (bezp.)
Mališ Přemysl
Melková Marcela
Petrtýl František
Pokorná Jermanová Jaroslava
Špičák Julius

Jihočeský kraj:
Kubíček Roman
Kubík Jan
Maxová Radka
Vojtěch Adam (bezp.)
Tureček Karel (bezp.)

Plzeňský kraj:
Farhan Kamal
Kořanová Barbora
Rutová Miloslava
Šlechtová Karla (bezp.)
Volný Jan

Karlovarský kraj:
Procházková Věra
Vildumetzová Jana
Ťok Dan (bezp.)

Ústecký kraj:
Brabec Richard
Bžoch Jaroslav
Fialová Eva (bezp.)
Kohoutek Tomáš
Richter Jan
Růžička Pavel
Schiller Jan

Liberecký kraj:
Bláha Jiří (bezp.)
Jáč Ivan (bezp.)
Pastuchová Jana
Pražák David

Královéhradecký kraj:
Dostálová Klára (bezp.)
Hlavatý Jiří (bezp.)
Mašek Jiří
Plzák Pavel
Sadovský Petr

Pardubický kraj:
Kasal David
Kolovratník Martin
Kytýr Jaroslav
Řehounek Jan

Kraj Vysočina:
Faltýnek Jaroslav
Kott Josef
Oborná Monika
Zlesák Radek

Jihomoravský kraj:
Dražilová Lenka
Janulík Miloslav
Malá Taťána
Rais Karel
Staněk Pavel
Štolpa David
Vyzula Rostislav

Olomoucký kraj:
Brázdil Milan
Feranec Milan
Kalous Adam
Okleštěk Ladislav
Vrána Petr

Zlínský kraj:
Balaštíková Margita
Novák Marek
Pustějovský Pavel
Vondráček Radek

Moravskoslezský kraj:
Babišová Andrea
Bělica Josef
Fridrich Stanislav (bezp.)
Hájek Josef
Juchelka Aleš (bezp.)
Juříček Pavel
Ožanová Zuzana
Ratiborský Michal
Strýček Jiří
Vondrák Ivo

ODS (25)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Benda Marek
Černochová Jana
Klaus Václav
Svoboda Bohuslav
Žáček Pavel (bezp.)

Středočeský kraj:
Bendl Petr
Munzar Vojtěch
Skopeček Jan
Vrecionová Veronika

Jihočeský kraj:
Bauer Jan
Zahradník Jan

Plzeňský kraj:
Baxa Martin
Mauritzová Ilona (bezp.)

Ústecký kraj:
Krejza Karel

Liberecký kraj:
Beitl Petr

Královéhradecký kraj:
Adamec Ivan

Pardubický kraj:
Martinů Jaroslav

Kraj Vysočina:
Němcová Miloslava

Jihomoravský kraj:
Blažek Pavel
Fiala Petr
Ventruba Jiří

Olomoucký kraj:
Majerová Zahradníková Zuzana

Zlínský kraj:
Blaha Stanislav

Moravskoslezský kraj:
Janda Jakub
Stanjura Zbyněk

Piráti (22)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Balcarová Dana
Lipavský Jan
Michálek Jakub
Profant Ondřej
Richterová Olga

Středočeský kraj:
Bartoš Ivan
Kopřiva František
Kozlová Lenka

Jihočeský kraj:
Kolářík Lukáš

Plzeňský kraj:
Bartoň Lukáš

Karlovarský kraj:
Třešňák Petr

Ústecký kraj:
Peksa Mikuláš

Liberecký kraj:
Martínek Tomáš

Královéhradecký kraj:
Jiránek Martin

Pardubický kraj:
Ferjenčík Mikuláš

Kraj Vysočina:
Pošvář Jan

Jihomoravský kraj:
Holomčík Radek
Vymazal Tomáš

Olomoucký kraj:
Pikal Vojtěch

Zlínský kraj:
Elfmark František (bezp.)

Moravskoslezský kraj:
Černohorský Lukáš
Polanský Ondřej

SPD (22)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Kobza Jiří

Středočeský kraj:
Rozvoral Radek
Okamura Tomio

Jihočeský kraj:
Rozner Miloslav

Plzeňský kraj:
Levová Jana

Karlovarský kraj:
Maříková Karla

Ústecký kraj:
Jarošová Monika
Hyťhová Tereza

Liberecký kraj:
Vích Radovan

Královéhradecký kraj:
Podal Zdeněk

Pardubický kraj:
Kohoutek Jiří

Kraj Vysočina:
Koten Radek

Jihomoravský kraj:
Hrnčíř Jan
Šafránková Lucie
Španěl Lubomír

Olomoucký kraj:
Fiala Radim
Jelínek Pavel

Zlínský kraj:
Dvořák Jaroslav
Holík Jaroslav

Moravskoslezský kraj:
Bojko Marian
Nevludová Ivana
Volný Lubomír

KSČM (15)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Dolejš Jiří

Středočeský kraj:
Grospič Stanislav
Vostrá Miloslava

Jihočeský kraj:
Filip Vojtěch

Plzeňský kraj:
Valenta Jiří

Ústecký kraj:
Aulická Jírovcová Hana

Královéhradecký kraj:
Ondráček Zdeněk

Pardubický kraj:
Matušovská Květa

Kraj Vysočina:
Kováčik Pavel

Jihomoravský kraj:
Grebeníček Miroslav
Pojezný Ivo

Olomoucký kraj:
Černý Alexander

Zlínský kraj:
Koníček Vladimír

Moravskoslezský kraj:
Luzar Leo
Pawlas Daniel

ČSSD (15)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Dolínek Petr

Středočeský kraj:
Hamáček Jan
Valachová Kateřina

Jihočeský kraj:
Veselý Ondřej

Plzeňský kraj:
Chovanec Milan

Ústecký kraj:
Foldyna Jaroslav

Královéhradecký kraj:
Birke Jan

Pardubický kraj:
Chvojka Jan

Kraj Vysočina:
Běhounek Jiří (bezp.)

Jihomoravský kraj:
Onderka Roman
Sobotka Bohuslav

Olomoucký kraj:
Staněk Antonín

Zlínský kraj:
Gajdůšková Alena

Moravskoslezský kraj:
Hanzel Tomáš
Zaorálek Lubomír

KDU-ČSL (10)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Čižinský Jan

Jihočeský kraj:
Bartošek Jan

Královéhradecký kraj:
Bělobrádek Pavel

Pardubický kraj:
Výborný Marek

Kraj Vysočina:
Kaňkovský Vít

Jihomoravský kraj:
Mihola Jiří
Juránek Stanislav

Olomoucký kraj:
Jurečka Marian

Zlínský kraj:
Benešík Ondřej

Moravskoslezský kraj:
Golasowská Pavla

TOP 09 (7)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Feri Dominik
Pekarová Adamová Markéta
Schwarzenberg Karel

Středočeský kraj:
Langšádlová Helena
Kalousek Miroslav

Jihočeský kraj:
Vácha František (bezp.)

Jihomoravský kraj:
Válek Vlastimil

 STAN (6)

Podívejte se, jak strana dopadla v jednotlivých krajích.

Praha:
Farský Jan

Středočeský kraj:
Kovářová Věra
Rakušan Vít

Liberecký kraj:
Půta Martin

Jihomoravský kraj:
Krutáková Jana

Zlínský kraj:
Gazdík Petr

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme