Volební servis značky iROZHLAS.cz: dejte si výsledky na svůj web, projděte si vizitky kandidátů

Už o víkendu Češi obmění krajská zastupitelstva a 27 křesel v horní komoře Parlamentu. Chcete-li výsledky získat bez hledání a hned, využijte osvědčený servis zpravodajského serveru iROZHLAS.cz. Sčítací aplikaci z naší dílny si můžete vložit na své stránky. Jednoduše a zcela zdarma.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stejně jako v minulých volbách nabídne server iROZHLAS.cz během volebního víkendu rozšířený servis | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Je to jednoduchá vychytávka, která umožňuje rychlejší orientaci ve výsledcích volebního víkendu. Chcete-li výsledky z vašeho kraje či senátního obvodu mít online ihned po sečtení hlasů, vložte si na své webové stránky kód naší sčítací aplikace.

Jak na to? Stačí kliknout na stránku Dejte si volby na web, zvolit obec a dále postupovat podle návodu. Můžete si výstup nastavit podle svých potřeb: světlou či tmavou verzi, se zprávami, nebo bez.

Velká sčítací aplikace, která vyskočí na hlavní stránce iROZHLAS.cz v sobotu sotva se ve 14 hodin zavřou volební síně, toho ovšem předvede mnohem víc.

Ve volebním speciálu čtenáři získají základní přehled o stavu sčítání a konečných výsledcích. Přehled výsledků všech kandidátů, výsledky voleb v krajích, krajských městech. A opět: lze si dopředu zvolit kraj a senátní obvod, který vás zajímá. Stačí si na titulní straně už nyní zakliknout požadovaný obvod. V sobotu vám naservírujeme vybrané výsledky.

Tento předvolební servis nabízíme již počtvrté: poprvé jsme volební sčítací aplikaci k volnému šíření poskytli při prezidentských volbách a podle počtu zájemců se osvědčila. Využily ji stovky obecních webů, neziskových organizací i lokálních médií.

Stejně jako v minulých volbách nabídne server iROZHLAS.cz během volebního víkendu rozšířený servis: podrobné statistiky napojené v reálném čase na data Českého statistického úřadu i rozsáhlou online reportáž, kdy využije postřehy a analýzy reportérů Českého rozhlasu z terénu.

Ukázka, jak bude box s výsledky na vašem webu vypadat:

Ještě před volbou mohou čtenáři prostudovat analytické materiály i vizitky kandidátů. Konkrétněji: iROZHLAS.cz zveřejnil audioprofily krajských lídrů i senátorských čekatelů. Ale nejen to. Připravili jsme a publikovali sérii textů a grafů, které zkoumaly volby z různých úhlů. 

iROZHLAS.cz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme