Kvůli sjezdu motorkářů v Praze posílila záchranná služba, chystá se spanilá jízda městem

Oslavy 115. výročí značky Harley Davidson na pražském Výstavišti probíhají doposud v poklidu. Ani policie, ani záchranná služba zatím nemusely řešit žádné problémy. Oslavy pokračují až do neděle, v sobotu by hlavním městem měla projet „spanilá jízda“, které se podle pořadatelů zúčastní až 4000 motocyklů.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oslavy 115. výročí značky motocyklů Harley-Davidson na holešovickém Výstavišti v Praze.

Oslavy 115. výročí značky motocyklů Harley-Davidson na holešovickém Výstavišti v Praze. | Foto: Anna Charvátová | Zdroj: ČTK

Pražská záchranná služba kvůli akci posílila služby a přímo na Výstaviště umístila záchranářský kamion Golem. Zatím ale záchranáři moc práce neměli, říká jejich mluvčí Jana Poštová.

Oslavy 115 let Harley-Davidson začínají. Do Prahy se sjedou fanoušci z Brazílie, Mexika i Číny

Číst článek

„Během včerejšího dne záchranáři ošetřili celkem dvanáct osob, z toho tři transportovali do nemocničního zařízení, jednalo se vesměs o lehčí úrazy,“ uvedla v pátek pro Radiožurnál Poštová.

Problémy zatím nehlásí ani policisté „Policisté zatím nemuseli řešit žádné incidenty, ani rušení nočního klidu. Naštěstí nedošlo ani ke krádeži žádného motocyklu ani žádných věcí patřících právě těmto motorkářům,“ informovala mluvčí Policejního prezidia Eva Kropáčová.

Kvůli oslavám v Praze došlo k dočasným změnám v linkách městské hromadné dopravy. Podrobné informace o nich se dočtete na stránkách Dopravního podniku Prahy.

era, Lucie Kocurová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme