Aerolinkám mizí unikátní slánky a pepřenky. Pasažéři z business class si je odnášejí na památku

Za letenky v bussiness class jsou lidé ochotní zaplatit tisíce dolarů, přesto si někteří neodpustí z letadla v uvozovkách odnést to, co jim nepatří. Co se nejčastěji krade v jejich luxusní třídě, to teď zveřejnily australské aerolinky Virgin airlines.

Canberra Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pasažéři podle aerolinek nejčastěji odnášejí solničky a pepřenky.

Těm, kdo si připlatí za nadstandardní servis s širokými a pohodlnými křesly, je personál letadel podává k luxusním pokrmům od jednoho z nejlepších australských šéfkuchařů. Jde například o jehněčí musaku s lilkem, sladké brambory na kari anebo hongkongskou hovězí polévku.

Někteří cestující si ale z paluby letadel zjevně chtějí odnést něco víc, než jen gastronomický zážitek.

Solničky a pepřenky australských aerolinek Virgin mají totiž speciální design, který napodobuje slavnou budovu opery v Sydney - když se složí za sebou, vypadají jako napnuté plachty námořní lodi.

Zatímco někteří pasažéři business class si je bez dovolení berou, ostatní je chválí - třeba na fotkách na sociálních sítích - a ptají se, jestli by si je nemohli koupit.

Společnost proto zvažuje, že designové solničky začne na palubě letadel nabízet k prodeji. A v budoucnu by se mohly dát koupit i přes internet.

Zdeněk Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme