Aerolinkám mizí unikátní slánky a pepřenky. Pasažéři z business class si je odnášejí na památku

Za letenky v bussiness class jsou lidé ochotní zaplatit tisíce dolarů, přesto si někteří neodpustí z letadla v uvozovkách odnést to, co jim nepatří. Co se nejčastěji krade v jejich luxusní třídě, to teď zveřejnily australské aerolinky Virgin airlines.

Canberra Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pasažéři podle aerolinek nejčastěji odnášejí solničky a pepřenky.

Těm, kdo si připlatí za nadstandardní servis s širokými a pohodlnými křesly, je personál letadel podává k luxusním pokrmům od jednoho z nejlepších australských šéfkuchařů. Jde například o jehněčí musaku s lilkem, sladké brambory na kari anebo hongkongskou hovězí polévku.

Někteří cestující si ale z paluby letadel zjevně chtějí odnést něco víc, než jen gastronomický zážitek.

Solničky a pepřenky australských aerolinek Virgin mají totiž speciální design, který napodobuje slavnou budovu opery v Sydney - když se složí za sebou, vypadají jako napnuté plachty námořní lodi.

Zatímco někteří pasažéři business class si je bez dovolení berou, ostatní je chválí - třeba na fotkách na sociálních sítích - a ptají se, jestli by si je nemohli koupit.

Společnost proto zvažuje, že designové solničky začne na palubě letadel nabízet k prodeji. A v budoucnu by se mohly dát koupit i přes internet.

Zdeněk Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme