Stormtroopeři čekající na Darth Vadera i tučňáci na procházce. Letiště nemusí být žádná nuda

Letiště jsou obvykle nudná, únavná a jednotvárná. Ovšem příležitostně se na nich urodí vtipné okamžiky, ať už chtěné nebo náhodné, které poněkud rozjasní letištní šeď. Některé z těch nejlepších, které se udály po celém světě, se pokusil sesbírat britský zpravodajský server Daily Mail.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stormtrooper. Ilustrační foto. | Foto: Filip Jandourek

Chybět mezi nimi nemůže fotografie šťastné rodiny čekající u příletů s velkým nápisem: „Vítej doma z vězení, mami."

null

null

Další snímek zachytil čtveřici stormtrooperů z Hvězdných válek, kteří čekali na Darth Vadera, aby ho uvítali ihned poté, co vystoupí na zemský povrch v celé své černé kráse.

null

null

Ještě podivnější je fotografie, na níž procházejí bezpečnostní kontrolou dva tučňáci. Ano, tento snímek vyvolává mnoho otázek, na které ovšem nejsou k dispozici žádné odpovědi.

null

null

Další bizarní scény zahrnují stylové cestovatele, kteří namísto laptopu píšou na klasickém psacím stroji, babičku o holi, jež se postarala o zácpu na posuvném pásu, či hyperkorektní symboly u toalet zajišťující právo vstupu pro ženy všech tvarů.

null

null

A chybět nesmí ani fotografie, která dokládá, jak důležité je nosit svůj béžovo-růžový cestovní polštářek kdekoli jinde, než za zády zhruba ve výši hýždí. Snímky zachycující letiště od USA po Londýn zveřejnil server Daily Mail.

null

null

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme