Vysílačem na Ještědu skrz naskrz. Projděte se s Adamem Gebrianem zázemím technicistního unikátu

Hotel, restaurace, jejich zázemí i samotný vysílač. Tam všude nechal nahlédnout popularizátor Adam Gebrian při prohlídce slavného hyperboloidu na Ještědu. Podívejte se na záznam videostream, který se konal jako součást Audioportu, společného vysílání Radia Wave a slovenského Rádia_FM právě z Ještědu.

Ještěd Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Videoprohlídka byla součástí projektu Audioport, který vysílá Radia Wave a slovenského Rádia_FM. Následuje tříhodinový vysílací blok přímo z Ještědu. Moderátoři Veronika Ruppert a Paľo Hubinák se s Dinou Štěrbovou a Radkem Jarošem baví o současném stavu domácího alpinismu nebo vztahu mladých lidí k horám a horolezectví.

Horský Audioport z Ještědu: jak se mění vztah Čechů a Slováků k horám a turistice?

Číst článek

Dan Merta, kurátor výstavy a knihy Ó HORY, Ó HORY, Ó HORY, s členem ateliéru Olgoj Chorchoj Jurajem Smoleněm zhodnotí historii a kontext česko-slovenské horské architektury.

Jiří Malík, který na Ještěd přijel na kole, se zaměří na ochranu přírody. Závěrečný blok bude patřit výletnicí Viktorce Hlaváčkové a  milovníkovi Tater Jožo Kubánimu, udržitelné cestování, travel blogging nebo turistiku jako životní styl.

Audioport můžete ladit v digitálním rádiu DAB+, na satelitu, v televizi a prostřednictvím webu wave.cz/live

Radio Wave Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme