Hranolky, piercing v nose i boxerky vytažené z mrazáku. Australanky věří v bizarní metody početí

V Austrálii je nejoblíbenějším datem narození 17. září a mezi pět nejčastějších dat narození patří také 23. a 24. září. To znamená, že během vánočních svátků, kdy je na jižní polokouli léto, je v místních ložnicích dost rušno. Co ale dělají páry, které chtějí počít potomka?

Canberra Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hranolky (ilustrační foto)

Hranolky (ilustrační foto) | Foto: Usodesita | Zdroj: Flickr.com

Podle nového průzkumu některé z nich spoléhají na dost bizarní pověry a praktiky, mezi nimiž porce hranolků od McDonald's krátce po styku zdaleka nepatří mezi ty nejkurióznější.

První manželky v Austrálii. Lauren a Amy si řekly ano

Číst článek

Běžný způsob, jak posílit šanci na početí, podle 37 procent dotázaných představuje denní porce tmavé čokolády. Další oblíbenou potravinou je ananas - 32 procent žen tvrdí, že jim pomohla konzumace samotného ovoce či pití ananasové šťávy, napsal zpravodajský server News.com.au.

Nohy v teple, šlapat na kole, vypnout wi-fi

Stále také přežívá pověra, kterou si předávají celé generace žen. Podle ní je třeba po sexu zvednout nohy do vzduchu a alespoň tři minuty simulovat šlapání na kole. Celkem 58 procent dotázaných uvedlo, že u nich tato metoda zabrala.

Další tipy zahrnují nošení ponožek během styku a týden po něm, aby se udržely nohy v teple (deset procent), či obrácená psychologie, kdy si žena usilovně sugeruje, že dítě vlastně nechce.

'Ryane, vezmeš si mě?' Australský poslanec požádal svého partnera o ruku přímo v parlamentu

Číst článek

A 15 procent dotázaných je přesvědčeno, že šance na početí ohrožují moderní technologie, a proto spí v naprosté temnotě a vypínají telefon, všechna elektronická zařízení i wi-fi připojení.

Zelené povlečení, piercing v nose

Mezi ty méně běžné - a více bizarní - triky patří například nošení zeleného oblečení a spaní v zeleném ložním prádle (pět procent), piercing v levé nosní dírce (půl procenta) či patrně nejbizarnější praktika, kdy si má partner oblékat slipy či boxerky vytažené z mrazničky. Sto statečných mužů bylo ochotno tento způsob vyzkoušet.

Podle průzkumu, který mezi 1500 ženami provedl Channel Mums, téměř čtvrtina žen touží počít dítě během vánočního období.

„Otěhotnět není vždy snadné, a proto páry, které se o to už nějakou dobu snaží, jsou ochotny vyzkoušet prakticky cokoli, co by mohlo pomoci. A i když neexistuje příliš mnoho vědeckých či zdravotních důkazů, které by tyto tipy podporovaly, naše členky přísahají, že jim pomohly - proto stojí za to je vyzkoušet, pokud je nepřipraví o radost ze sexu,“ říká zakladatelka ChannelMum Siobhan Freegardová.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme