Svět tleská šestiletému hrdinovi. Chlapec ubránil mladší sestru před psem, sám skončil s 90 stehy

Teprve šestiletý chlapec se ve Spojených státech stal přes noc hrdinou. Bridger Walker bránil svoji mladší sestru před útokem psa a z incidentu si odnesl ošklivě vypadající zranění v obličeji, které si vyžádalo 90 stehů. Na jeho příběh upozornila hollywoodská herečka Anne Hathawayová, která Bridgerovu fotku umístila na sociální sítě.

Wyoming Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šestiletý Bridger Walker se svojí mladší sestrou | Foto: Instagram | Zdroj: @nicolenoelwalker Instagram

9. července se v americkém městečku Cheyenne ve státě Wyoming odehrála děsivá scéna.

Čtyřletá holčička měla štěstí v neštěstí, když se k ní na ulici rozeběhl německý ovčák a napadl ji. V tu chvíli se ale mezi ní a zvíře postavil její o dva roky starší bratr a snažil se zabránit nejhoršímu.

Pes ho několikrát kousl do obličeje, ale i tak dokázal svoji mladší sestru za ruku odtáhnout do bezpečí.

Šestiletý Bridger utrpěl vážná zranění a musel podstoupit téměř dvouhodinovou operaci, po níž mu na tváři zůstalo 90 stehů. Když se otec později syna zeptal, proč mezi sestru a psa skočil, prý mu bez váhání odpověděl: „Jestli tam měl někdo zemřít, tak jsem to měl být já.“

Přes noc hrdinou

Chlapcova teta pak umístila fotografii sourozenců na sociální sítě s komentářem, že Bridger je velkým fanouškem komiksových hrdinů Avengers a právě se stal jedním z nich. Díky tomu si příspěvku všimla i americká herečka Anne Hathawayová a Bridgerův příběh sdílela.

„Nejsem Avenger, ale poznám superhrdinu, když ho vidím,“ napsala herečka k příspěvku na instagramu, který dosud získal přes milion a čtvrt lajků.

Michal Markup Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme