Lidé v hlasování zvolili osobnosti českých sociálních sítí. Uspěl youtuber Kovy či fotbalistka Votíková

Ceny pro osobnosti sociálních sítí mají Anna Šulc, Karel Kovář alias Kovy i Barbora Votíková. Výsledky sedmého ročníku ankety Czech Social Awards ve čtvrtek organizátoři oznámili v Uhelném mlýně v Libčicích nad Vltavou, celkem vyhlásili vítěze šesti kategorií a k tomu jedné speciální.

Libčice nad Vltavou Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Youtuber Kovy přebírá cenu Czech social award

Youtuber Kovy přebírá cenu Czech social award | Foto: Vít Šimánek | Zdroj: ČTK

Kategorii zaměřenou na inspiraci a vliv ovládla youtuberka a blogerka Anna Šulc, v kategorii zaostřené na zábavu získala nejvíce hlasů youtuberka a fotbalistka pražské Slavie Bára Votíková.

Kosmonaut, popelář, tanečnice? Současné děti chtějí být youtubery, vydělat si mohou i stovky tisíc

Číst článek

V kategorii fair play zvítězil youtuber Karel Kovář alias Kovy, který patří mezi nejvýraznější osobnosti na českých sociálních sítích a nyní vystupuje v televizní show StarDance.

„Musím říci, že kdyby tuto cenu vyhrál kdokoli jiný, tak mám úplně stejnou, ne-li větší radost, protože už vím, jaké to je, a můžu vám říci, že jsou na světě i důležitější věci než tyhle,“ řekl po převzetí ceny Kovy, mimo jiné dvojnásobný držitel ceny pro videoblogera roku, loni bodoval též v kategorii fair play.

Vítězkami v kategorii video talent se staly sestry Nicole a Lucie Ehrenbergerovy, které mají blog A Cup of style. Na něm se věnují například módě, životnímu stylu nebo cestování.

Objevem roku je Jakub Gulab, kterého na instagramu sleduje přes 56 000 uživatelů. Začínal na sociální síti TikTok a nyní se mimo jiné věnuje tvorbě komerčních kampaní.

Mezinárodní přesah sdíleného obsahu byl zásadní pro úspěch v kategorii Go Global. Ocenění získala blogerka a Česká Miss 2011 Jitka Nováčková. Vítězové kategorie Go Global mají možnost zúčastnit se udílení světových Global Social Awards v roce 2020, ceremoniál by se měl uskutečnit stejně jako letos v Praze.

Ve všech kategoriích hlasovali přímo fanoušci prostřednictví internetu, výjimkou byla speciální cena, kterou odborná porota přidělila kuchařce a blogerce Kristíně Nemčkové, vítězce soutěže MasterChef Česko 2019.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme