Brýle Ledecké, kombinéza Sáblíkové. Dobročinná aukce českých olympioniků končí ve středu odpoledne

Téměř 130 tisíc korun - tolik by zatím zaplatili zájemci za sportovní oblečení, náčiní a doplňky, které v rámci projektu Radiožurnálu Olympijský rok věnovali do dobročinné aukce úspěšní olympionici. Dražba ale končí na serveru Aukro.cz až ve středu odpoledne, takže se částka, která poputuje na dobročinné účely, může ještě zvýšit.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Proč si nesundala brýle? "Na rozdíl od ostatních holek jsem na tohle nebyla připravená, takže jsem si ráno neudělala make-up." | Foto: ASC Dukla Ivana Roháčková

„Věřím tomu, že posluchači Českého rozhlasu a Radiožurnálu zvlášť jsou sportovci tělem i duší a budou určitě chtít mít třeba kombinézu Martiny Sáblíkové nebo brýle Ester Ledecké,“ vzkazuje posluchačům Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu.

Gabriela Koukalová nabízí svou zlatou medaili z Ruhpoldingu, výtěžek z dražby poputuje na charitu

Číst článek

Podepsané brýle letošní olympijské hvězdy lyžařky a snowboardistky Ester Ledecké jsou zatím k mání ze necelých 56 tisíc. Originální kombinéza rychlobruslařky Martiny Sáblíkové vyjde na necelých 20 tisíc.

Aukce některých předmětů končí ve 14.30, jiných v 15.30. Až do té doby můžete přihazovat peníze třeba na růžové hůlky biatlonistky Gabriely Koukalové nebo vestu snowboardistky Evy Samkové. Kompletní seznam věcí uvidíte hned na úvodní stránce www.aukro.cz.

Vybrané peníze využijí nevidomí sportovci a také děti, které si z finančních důvodů nemůžou dovolit dělat třeba svůj vysněný sport.

„Ty věci se vydraží ve prospěch Nadačního fondu Českého rozhlasu a České olympijské nadace a výtěžek půjde na podporu sportu nevidomých a dětí ze sociálně slabých rodin,“ popsal Radiožurnálu Filip.

Marcela Hálová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme