Počítačová hra Fortnite je po dvou dnech opět funkční. Její výpadek vyděsil fanoušky po celém světě

Po téměř dvoudenním výpadku hry Fortnite uvedlo herní studio Epic Games její druhou verzi i s novou herní mapou. Původní hra se stala místem, kde miliony hráčů po celém světě trávily dny i noci. Imaginární ostrov, na kterém herní postavy bez ustání bojovaly o slávu a vraždily jedna druhou ve frenetických bitvách. A byla to také nejvýdělečnější hra historie. Jenže v neděli znenadání skončila po tom, co mapu z obrazovek vysála černá díra.

Praha (Aktualizováno: 13:50 15. 10. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podle traileru budou postavy ve Fortnite: Kapitola 2 umět plavat a rybařit. Nejspíše se objeví také nové druhy zbraní.

Během výpadku se odmlčely všechny sociální sítě hry. Její fanoušci tak mohli pouze debatovat o tom, zda a kdy se vrátí zpět. Není tedy divu, že po internetu začaly postupně kolovat reakce vyděšených a mnohdy také hodně rozzuřených hráčů.

„Tohle je konec!“ Křičeli zděšení příznivci Fortnite, když pozorovali pád asteroidu, který zničil celou mapu.

Zanechal po sobě jen černou díru, která se otáčela za zvuku uklidňující hudby. Možná proto, aby se fanoušci hry vzteky nezbláznili.

Mnoho hráčů mělo Fortnite zapnuté po celé dva dny, zatímco čekali, co se stane.

Zejména děti nenesly odstávku své nejoblíbenější hry dobře. Rozzlobení chlapci, ale i dospělí chlapi v několika případech za vulgárního kletí rozbili notebook nebo televizi hozeným herním ovladačem.

„Tohle byla moje oblíbená hra! Teď budu muset hrát Minecraft a další hry,“ vztekala se dívka v jednom z videí, která kolují po twitteru.

, mat Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme