Pokřtěno a podepsáno. Na Koukalovou se stála fronta, biatlonistka vydání knihy nelituje

Fronta lidí čekala na podpis knihy Jiná biatlonové mistryně světa Gabriely Koukalové. Ta už na středečním křtu prohlásila, že otevřené zpovědi nelituje.

Obrazem Praha (Aktualizováno: 21:37 19. 4. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Byla připravená na rozporuplné reakce a těší ji především tisíce pozitivních e-mailů a dopisů, které dostává. Momentálně ji zaměstnávají mimosportovní aktivity. Pokud by se někdy vracela k biatlonu, určitě by se připravovala odděleně od české reprezentace.

Publikace, ve které otevřeně hovořila o svém dlouholetém boji s poruchou příjmu potravy i o rozporuplných vztazích s ostatními členy týmu, vzbudila velký ohlas. Koukalovou to nezaskočilo. "Já jsem byla připravená na to, že ty reakce budou hodně rozporuplné," řekla dnes novinářům.

Vnímá hlavně pozitivní ohlasy. „Mně šlo hlavně o ty lidi, kteří třeba měli stejné problémy jako já a psali mi spoustu pozitivním emailů, dopisů. To už nejsou ani stovky, ale tisíce reakcí, což mě velmi těší,“ vyprávěla už ve středu.

mda, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme