Ježíškovým vnoučetem se stala další moderátorka Radiožurnálu, seniorům domluvila koncert dětského sboru

Mezi více než 17 tisíc Ježíškových vnoučat se zařadila i další z moderátorů Radiožurnálu Hanka Shánělová. Rozhodla se, že splní přání klientů seniorkomplexu v pražském Třebešíně a domluvila jim koncert dětského pěveckého sboru. Spolu s Hankou Shánělovou tak do Třebešína dorazilo i 30 dětí z pěveckého sboru Zvonečky.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Nádhera, kouzelné dětičky to jsou. Kouzelné. Nezapomenutelný okamžik,“ svěřují se paní Libuše, Alena a Jaroslava z třebešínského domova po seniory o koncertu dětí ze sboru Zvonečky.

Přehrát

00:00 / 00:00

Díky Hance Shánělové zazpívaly Zvonečky seniorům v Třebešíně.

Hanka Shánělová se zařadila mezi pět moderátorů Radiožurnálu, kteří splnili přání seniorům v projektu Ježíškova vnoučata. Díky projektu Českého rozhlasu se už podařilo splnit nebo se právě plní více než 17 tisíc přání.

Ježíškova vnoučata nám změnila život, říká žena, která pečuje o seniory v Benátkách nad Jizerou

Číst článek

Radost ze splněného přání měla i vedoucí sociální pracovnice v Třebešíně Aneta Stachová. Podle ní si babičky a dědečkové předvánoční koncert moc užili: „Návštěvy dětí, ať už je to dětský sbor nebo mateřská škola, prostě děti, naše klienty vždycky strašně potěší.“

Kromě Hanky Shánělové se do projektu zapojili například moderátoři Radiožurnálu Jiří Chum nebo Petr Král. I díky nim zůstává už pouhé jedno procento nesplněných přání.

Tato opuštěná přání jsou dražší. Proto se Český rozhlas znovu spojil s portálem Slevomat.cz, kde se každý může na dary společně složit – drobnými částkami se postupně koupí elektrické vozíky, televizi, křesla či notebook. 

Martin Karlík, Kristýna Hladíková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme