Karlovarským festivalem letos provázejí kluci z Honest Guide. Poradí, jak si užít město bez filmu

Kde se dobře a levně najíst, kam zajít na kávu nebo třeba kam se vydat, když si chcete odpočinout od festivalového ruchu. Na to všechno odpovídají tvůrci oblíbeného videoprůvodce Honest Guide – Janek Rubeš a Honza Mikulka, kteří připravují videa z filmového festivalu.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Honest Guide: Janek Rubeš, Honza Mikulka, Eliška Podzimková, Tomáš Krejčí | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Kluci z Honest Guide připravují jedno krátké video každý den. A ještě ten den ho také publikují na internetové KVIFF.tv.

„Téma dnešní epizody je, co dělat i mimo festival, když třeba nemáte lístek – i když my je tady rozdáváme – ale třeba když máte chviličku času a chcete podniknout něco jiného než vidět nějaký film,“ přibližuje Jan Mikulka, který plní roli režiséra.

Přehrát

00:00 / 00:00

Kluci z Honest Guide radí, kam vyrazit ve Varech. Reportér Martin Balucha se s nimi vypravil na natáčení, poslechněte si jeho reportáž

První místo, kde epizodu natáčí, je relax zóna na Sadové kolonádě. Tam také nechají několik lístků na filmy.

„Nechali jsme tady čtyřikrát dva lístky na večerní filmy. Snažíme se lidem rozdat co nejvíc lístků, které se k nim třeba nedostanou,“ dodává Janek Rubeš coby moderátor festivalových videí.

Tvůrci diváky zavedou také pod karlovarské vřídlo u řeky Teplá nebo na rozhlednu Diana a vyhlídku Jelení skok. A poradí, kde se dobře najíst a napít.

V Karlových Varech budou až do neděle. „Určitě budeme točit nějaký rozhovor s hvězdou, ale jelikož nás k hvězdám nepustí, tak máme připravený rozhovor s mužem, který bude dělat rozhovor s Johnny Deppem,“ prozrazuje Janek Rubeš.

Reportér Martin Balucha se s Klukama z Prahy vypravil na natáčení, poslechněte si jeho reportáž.

ech Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme