Tři dny v týdnu s jednou, čtyři s druhou. Po smrti Itala vyplatila pojišťovna odškodnění manželce i milence

Jak manželka, tak milenka se dočkaly od pojišťovny odškodnění po smrti Itala, který přišel o život při dopravní nehodě, uvedla agentura AFP s odvoláním na místní tisk.

Turín Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tisk neupřesnil výši vyplacené částky, mělo však jít o „značnou sumu“. Ilustrační foto | Foto: flickr.com, Wikimedia Commons CC-BY-3.0, Christoph Scholz

Devětatřicetiletý muž z Turína na severu Itálie měl sice se svou ženou malé dítě, ale současně udržoval mimomanželský poměr, se kterým se nijak netajil. Loni zahynul při dopravní nehodě.

Manželé by měli vstupovat do oddlužení společně a raději si smluvně rozdělit majetek, radí právnička

Číst článek

Policie se snažila oběť nehody identifikovat, ale vdova byla zrovna na cestách, a tak se všech povinností chopila milenka. A také hned uplatnila svá práva - s odvoláním na dosavadní vztah s nebožtíkem a plány na společnou budoucnost.

„Byla spojena s dotyčným mužem nadějí na společné soužití. Opravdu vůči němu chovala silné city, žili spolu,“ argumentoval milenčin advokát Gino Arnone, který dokázal přesvědčit pojišťovnu, aby vyplatila pojistku oběma ženám.

„Tři dny byl se mnou, čtyři s rodinou,“ objasnila model soužití s ženatým mužem jeho milenka, která zůstala v anonymitě.

Tisk neupřesnil výši vyplacené částky, mělo však jít o „značnou sumu“.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme