Posuň iROZHLAS dál.
Hledáme nového kolegu vývojáře


PRAHA — iROZHLAS se letos poprvé přehoupl přes hranici 3 milionů reálných uživatelů za měsíc a zařadil se tak do první desítky zpravodajských serverů v Česku. Plánuje proto další technologický rozvoj a hledá nové vývojáře.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

iROZHLAS.cz se zařadil do první zpravodajské desítky: v březnu ho navštívily rekordní tři miliony čtenářů

Číst článek

V technologickém provedení chce iROZHLAS zůstat na špičce, a proto hledá nového vývojáře PHP. Výhodou práce pro Český rozhlas nejsou stravenky, ale výzvy, jakými jsou propojování vysílání nebo on-demand audia s webem, zvyšování návštěvnosti serveru, práce na vývoji s využitím moderních technologií. Příklad? Automatické transkripce vysílání, podcasty s identifikací mluvčích do přehrávače s výstupy pro naše čtenáře, zavádění AB testování na velkém vzorku uživatelů, zavádění PWA s důrazem na mobilní zařízení nebo vývoj a zlepšování redakčního prostředí pro naše novináře nebo, pracovně nazváno, online rozhlasové vysílání pro 21. století.

Český rozhlas přivítá seniorního PHP programátora, který se připojí k technologickému vývoji serveru iROZHLAS a nebude se bát pustit i do rozvoje největšího audio serveru v Česku – portálu mujRozhlas. Pokud vás tato nabídka oslovila anebo chcete vědět více, pište na jiri.spacek@rozhlas.cz.

mujRozhlas

Jiří Špaček