Šosky oškarů, patnáct kilometrů vážící hroznýš a a další přeřeky moderátorů v roce 2019

Je to noční můra každého moderátora – okamžik, kdy se ve vysílání nechtěně přeřekne. Umění je z toho vybruslit, nejlépe tak, aby posluchač nic nepoznal. Jak se to dařilo v letošním roce? Poslechněte si přeřeky moderátorů Českého rozhlasu.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rozhlasové studio | Foto: Honza Ptáček

Časové znamení se prostě nedá posunout – a to ani když moderátor Jan Pokorný startuje ve vysílání Radiožurnálu olympijský běh. I proto musel urychlovat předsedu Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala. „Tři dva jedna start, pojďme," popoháněl ho.

Přehrát

00:00 / 00:00

Přeřeky moderátorů v roce 2019

Své o tom ví i Jiří Chum, který si během znělky zpráv nevzpomněl na jméno své kolegyně. „Zprávy k tomu přidá Tereza... Terezo, jak se jmenuješ?“ Jindy zase mluvil o nejnovějších „šoskách oškarů“. 

A Jiří Chum nebyl letos jediný, kdo vymýšlel nová slova. V dopoledním Radiožurnálu ho chtěl překonat i Petr Král, když spojil pralinky a hranolky do „pranolek“.

Ve vysílání také zaznělo, že hroznýš královský váží patnáct kilometrů, moderátoři zaměnili mimozemský za nizozemský projekt a někde autobusy zajíždí na svá staveniště. 

Jiří Štefl, cen Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme