Domina, sníh se sněhem, ministerstvehc. Poslechněte si nejlepší přeřeky Radiožurnálu roku 2023

Akopalyptický rok, hysterické artefakty nebo sloní samec jako slamet. Konec roku láká k rekapitulaci. Jaká přeřeknutí se moderátorům Radiožurnálu povedla v tomto roce? Poslechněte si již tradiční výběr nejpovedenějších přeřeků našich moderátorů, redaktorů i reportérů. I když odváděli svoji práci na 200 procent, občas se jim prostě ve vysílání nedařilo.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nový prezident České republiky nám svým jménem dal letos občas zabrat. Jméno složené z dvou křestních jmen zmátlo po ránu moderátora Petra Krále. Naprosto pochopitelné to bylo u zprávařky Jany Petrové, jejíž manžel se jmenuje Pavel Petr. 

Teď se vydáváme za naším zpravodajem v USA Pavlem Novákem. Jména mu občas dělají problém. Popletl si i politika se slavným americkým basketbalistou.

V zahraniční redakci je mnoho Nováků. Kromě Pavla, toho času zpravodaje v USA, je zpravodajem na Slovensku Ladislav Novák a v pražské redakci sídlí ještě Zdeněk Novák. Ve vysílání na to vtipně upozornil moderátor Vojtěch Bidrman.

Silvestrovské přeřeky jsou ale mnohem rozmanitější. Místo zpočátku zprčátku, Dominiku na okamžik vystřídala domina. A znáte přísloví hřát si hada na prsou? „Cestující si hladí prsa, teda hada na prsou,“ zaznělo zase jednou.

Někteří kolegové přeřek zatají a doufají, že upadne v zapomnění, jiní se nad svými zakopnutími rádi pobaví.

Občas bývá vysílání „živé až moc“, glosoval moderátor Vladimír Kroc.

Ty nejlepší přeřeky roku 2023 si poslechněte zde.

Jiří Štefl, agf Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme