Princ Harry si našel práci. Bude působit ve firmě pro osobní rozvoj, výši platu společnost nesdělila

Britský princ Harry učinil další krok k dosažení finanční nezávislosti, když našel práci v americké firmě pro osobnostní rozvoj BetterUp. Společnost v úterý sdělila, že 36letý vévoda ze Sussexu bude zastávat jednu z ředitelských pozic, uvedla agentura DPA.

Londýn/San Francisco Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Harry se tématu duševního zdraví věnuje dlouhodobě, dosud ale pouze na dobročinné bázi | Zdroj: Reuters

Deník The Wall Street Journal uvedl, že Harry se v nové roli bude podílet na tvorbě produktové strategie firmy, charitativní činnosti a veřejně se vyjadřovat k tématům týkajícím se duševního zdraví. K výši platu firma podrobnosti nesdělila.

BetterUp se sídlem v San Francisku poskytuje od roku 2013 individuální osobnostní poradenství a datové analýzy, jejichž cílem je zvýšit výkonnost pracovníků. Sama zaměstnává na 2000 lidí.

Královská rodina řešila barvu kůže našeho syna, prohlásila Meghan u Oprah Winfreyové

Číst článek

„Mám v úmyslu pomoci ovlivnit životy lidí,“ napsal princ Harry deníku v odpovědi na otázku, proč se této pozice ujal.

„Proaktivní koučování poskytuje nekonečné možnosti osobního rozvoje, větší informovanosti a všestranně lepšího života.“

Harry se tématu duševního zdraví věnuje dlouhodobě, dosud ale pouze na dobročinné bázi, připomíná DPA. V loňském roce oznámil se svou manželkou Meghan odchod z britské královské rodiny s tím, že budou usilovat o finanční nezávislost.

Dosud uzavřeli milionové smlouvy se streamovacími společnostmi Netflix a Spotify. Pár v současnosti žije v kalifornské Santa Barbaře, kde vychovává skoro dvouletého syna Archieho. V létě očekává narození druhého potomka.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme