Twitter zasypaly fotky pubertálních celebrit. Moderátor za každou věnuje peníze Portoriku

Se svéráznou charitativní akcí přišel americký moderátor Stephen Colbert. Ten ve své Late Show vyzval celebrity, aby na sociálních sítích sdíleli své trapné fotky z mládí pod hashtagem PuberMe (Pubertální já). Za každou přislíbil poslat tisíc dolarů, v přepočtu asi 22 tisíc korun, na obnovu hurikánem poničeného Portorika.

Tento článek je více než rok starý.

San Juan / New York Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Colbert se inspiroval nápadem komika Nicka Krolla, který v jeho pořadu předešlý den představil svůj nový seriál o teenagerech Big Mouth.

Původní záměr PuberMe měl být ten, že by celebrity sdílely své fotografie, aby ukázaly ostatním, že puberta je těžké období pro všechny.

Od čtvrtka, kdy Colbert oficiálně přislíbil peníze za každou fotku slavné osobnosti, se ke kampani přidali hollywoodští herci (Reese Witherspoonová), další moderátoři nočních talkshow (Jimmy Kimmel, James Cordem, John Oliver), ale i bývalý starosta New Yorku Michael Bloomberg.

Peníze na PuberMe kampaň půjdou z účtu zmrzlinové příchutě AmeriCone Dream, s níž Colbert přišel na trh v roce 2007.

Situace v Portoriku je po hurikánu Maria kritická. Ostrovní stát, kde žije asi 3,5 milionu lidí, je zcela bez proudu. Silný vítr a lijáky poničily stovky domů a nechaly po sobě 18 obětí.

kro Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme